Çözüldü Netflix

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Romu yazdim hocam kilit hakkinda fikrim yok kendi store denemedim cunku benim telefonda oyle bir uygulama bulamadim
cihazınızı yeniden başlattığınızda alt tarafta unlock yazıyor mu ? Aynı zamanda link vereceğim size bu linkte ki xioami app store uygulamasını indirin daha sonra arama kısmına netflix yazın sonuç bulunamadı diyecek birde başka bir platformda aranmasını isteyecek sonra diğer platform da uygulamayı bulacak indirerek deneyin bakalım. Önceki sürümleri kaldırdığınızdan emin olun.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
cihazınızı yeniden başlattığınızda alt tarafta unlock yazıyor mu ? Aynı zamanda link vereceğim size bu linkte ki xioami app store uygulamasını indirin daha sonra arama kısmına netflix yazın sonuç bulunamadı diyecek birde başka bir platformda aranmasını isteyecek sonra diğer platform da uygulamayı bulacak indirerek deneyin bakalım. Önceki sürümleri kaldırdığınızdan emin olun.

Tamam hocam turkiyeye gittigimde deneyeyim tesekkur ederim ilginize

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7

Uygulamayi yukledim ama donup kaliyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Uygulamayi yukledim ama donup kaliyor
cihazınızı yeniden başlattığınızda alt tarafta unlock yazıyor mu ? Eğer yazmıyorsa bootloader kilidi açık değildir bu da resmi bir şekilde play store dan yükleyebileceğinizi göstermektedir bide google play store verilerini ayarlar sonra uygulamalar bölümünden temizleyip öyle deneyin.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
cihazınızı yeniden başlattığınızda alt tarafta unlock yazıyor mu ? Eğer yazmıyorsa bootloader kilidi açık değildir bu da resmi bir şekilde play store dan yükleyebileceğinizi göstermektedir bide google play store verilerini ayarlar sonra uygulamalar bölümünden temizleyip öyle deneyin.
Yaziyor hocam su apk ile cozulduhttps://

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Yaziyor hocam su apk ile cozulduhttps://
sevindim olmasına cihazınız da bootloader kilidi açık olduğu için play store dan yüklenmiyor bilginiz olsun. Kapatmanızı mi 8 cihazlarda önermiyorlar.

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Bende Rootlu mi8 se var (eu - beta)
Hiçbir sıkıntısı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt