Yardım Netflix Sorunu ?

Legolas91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Böyle bir hata alıyorum çözümünü bilen varmı ?

serdarapardim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdal
Cihazım
Mi Box S
Konular
1
cihazı sıfırlayınca düzelmesi lazım. Eğer düzelmezse kesinlikle sorun netflix den kaynaklanıyor çoğu kişide buna benzer sorunlar var.

Oyla:

melemen34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
seyfi
Cihazım
mi box
Konular
1
mesaj şurada bulunsun bende NW-2-5 problemi aldım. modemin kablosuz kanal modu otomatikti 2 ye aldım sorun düzeldi.

Oyla:

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Arkadaşlar daha önce ücretsiz üyelik kullanmıştım dün yine arkadaş almıştı üyelik ücretsiz iş yerinde telefondan izledik sıkıntı yok evden de TV box ile bağlandım biraz izledim uyarı geldi ödeme planınızı güncelleyen diye sayfa kredi kartı tahsilat sayfasına yönlendirdi ve güvenlik kodunu istedi yani ücret alıcak. Yeni bir kart ve hesap ile deneyegim dedim TV box üzerinden mail adresine mail attı oradan tamamlayın diyor gelen maile mail yazıyorum ödeme alanına gelince ne yazıkkı başka bir ücretsiz deneme alamazsınız diyor yani anladığım TV box cihazı tanıyor bir şekilde bu tanımanın önüne geçecek bir çözüm var mı ?

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Arkadaşlar daha önce ücretsiz üyelik kullanmıştım dün yine arkadaş almıştı üyelik ücretsiz iş yerinde telefondan izledik sıkıntı yok evden de TV box ile bağlandım biraz izledim uyarı geldi ödeme planınızı güncelleyen diye sayfa kredi kartı tahsilat sayfasına yönlendirdi ve güvenlik kodunu istedi yani ücret alıcak. Yeni bir kart ve hesap ile deneyegim dedim TV box üzerinden mail adresine mail attı oradan tamamlayın diyor gelen maile mail yazıyorum ödeme alanına gelince ne yazıkkı başka bir ücretsiz deneme alamazsınız diyor yani anladığım TV box cihazı tanıyor bir şekilde bu tanımanın önüne geçecek bir çözüm var mı ?

Evden bağlanıp izlemeye başladığınızda arkadaşınız kendi hesabından girip izlemeye başlamış ve uyarı bu sebeple çıkmıştır. Tek cihaz kullanabilen hesaplarda bu durum ortaya çıkıyor, bazen yeni bağlananı kabul etmiyor bazen de bağlı olanı atıyor

Oyla:

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Evden bağlanıp izlemeye başladığınızda arkadaşınız kendi hesabından girip izlemeye başlamış ve uyarı bu sebeple çıkmıştır. Tek cihaz kullanabilen hesaplarda bu durum ortaya çıkıyor, bazen yeni bağlananı kabul etmiyor bazen de bağlı olanı atıyor
İyi de 4 ekran izleme hakkın vvar ve onu da geçtim yeni hesap açarken de TV box üzerinden işlem yapınca ücretsiz deneme hakkınız yok diyor ama telefon ile üyelik alınca sorun olmuyor telefonu sık sık sıfırladığım için tanımıyor ama TV box sıfırlanmadığından ttanıyor bence

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
İyi de 4 ekran izleme hakkın vvar ve onu da geçtim yeni hesap açarken de TV box üzerinden işlem yapınca ücretsiz deneme hakkınız yok diyor ama telefon ile üyelik alınca sorun olmuyor telefonu sık sık sıfırladığım için tanımıyor ama TV box sıfırlanmadığından ttanıyor bence

4 ekran izleme hakkınız var ama ücretsiz üyelikte aynı anda sadece 1 ekranda izleme yapabilirsiniz. Çıkan uyarı ekranı da isterseniz aynı anda 2 ekrana yada 4 ekrana yükseltiriz şeklindedir.

Oyla:

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
4 ekran izleme hakkınız var ama ücretsiz üyelikte aynı anda sadece 1 ekranda izleme yapabilirsiniz. Çıkan uyarı ekranı da isterseniz aynı anda 2 ekrana yada 4 ekrana yükseltiriz şeklindedir.
Diyelim ki öyle değil ama. Peki TV box ile üyelik alırken maalesef başka bir ücretsiz üyelik hakınız kalmamıştır diyor. Ama telefon ile alınıyor ve arkadaş giriyor sıkıntı yok bende mi gıcıklık yapıyor acaba bence cihazı tanıyor

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Diyelim ki öyle değil ama. Peki TV box ile üyelik alırken maalesef başka bir ücretsiz üyelik hakınız kalmamıştır diyor. Ama telefon ile alınıyor ve arkadaş giriyor sıkıntı yok bende mi gıcıklık yapıyor acaba bence cihazı tanıyor

Kullanımını pek bilmem ama yapabiliyorsanız tvbox netflixin verilerini temizlemeyi ve sonradan yeni alınan üyelikle tekrar giriş yapmayı deneyin

Oyla:
Üst Alt