Çözüldü Netflix SD Sorunu

MIUI Omer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 11 pro 4G
Konular
3
o zaman kurulu romu tekrar kurun hocam oda olmadı mecburen bl kilit açıp netflixin çalıştığı bir sürüme düşürmek.uygun romu bulduğunda bl kapatırsın yine
Android 11 MIUI 13.0.3.0 sürümü flashladım. 7dk da flash işlemi bitti. Ancak şuan İMEİ gitmiş????
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yanlışlıkla lock u işaretledim nasıl çözerim. Zaten imei attıracaktım bir sorun çıakr mı?

Android 11 MIUI 13.0.3.0 sürümü flashladım. 7dk da flash işlemi bitti. Ancak şuan İMEİ gitmiş????

Yanlışlıkla lock u işaretledim nasıl çözerim. Zaten imei attıracaktım bir sorun çıakr mı?
Netflix düzelmiş!!! Buna çok sevindim. Umarım İMEİ işlemini de sorunsuz halledebilirim.

Son düzenleme:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
BL kilidini tekrar açabilirsiniz o sorun olmaz da 7 gün bekleme yapmadan mı açtınız? Dün ilk mesajda kapalı demişsiniz, bugün rom atmışsınız ondan sordum. BL kilidi açık olması imei kurtarma işlemini kolaylaştırır. Netflix için Lucky Patcher içerisinde HD yaması var apk olarak da yama yapıp kurabiliyorsunuz fakat L3 cihaz olmadığı için deneyemedim çalışıp çalışmadığını, daha önce forumda bu şekilde kullandığını söyleyen arkadaşlar vardı. Sorunu çözdüyseniz gerek kalmadı demektir.

MIUI Omer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 11 pro 4G
Konular
3
BL kilidini tekrar açabilirsiniz o sorun olmaz da 7 gün bekleme yapmadan mı açtınız? Dün ilk mesajda kapalı demişsiniz, bugün rom atmışsınız ondan sordum. BL kilidi açık olması imei kurtarma işlemini kolaylaştırır. Netflix için Lucky Patcher içerisinde HD yaması var apk olarak da yama yapıp kurabiliyorsunuz fakat L3 cihaz olmadığı için deneyemedim çalışıp çalışmadığını, daha önce forumda bu şekilde kullandığını söyleyen arkadaşlar vardı. Sorunu çözdüyseniz gerek kalmadı demektir.
Kapalıydı. Ama 7g önceden açmak için emir vermiştim. Bügün dayanamadım açtım. 2 Alt sürümü yükledim. Başta imei gitti, sonra telefona hard reset attım, şuan imei geldi (anlamadığım bir şekilde), sorun çözüldü, netflix hd olarak izleyebiliyorum, keyfime diyecek yok. Uzun ve yorucu bi serüven oldu ama her dakikasına değdi. Herkese ilgi alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Cansınız <3

Vallahi şanslı adamım, o kadar hata yapmama rağmen deme yanılmayla yolumu buldum. :D

Ek olarak şunu belirteyim. Sorun sanırım cihazı Android 12 yapınca oldu. Yani netflix L1 sertifikasını görmedi. Şuan Android 11, MIUI 13.0.3.0 kurulu, BL kapalı, sorun yok.

MIUI Omer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 11 pro 4G
Konular
3
Güncelleme. Cihaza IMEI attırdım. Direnç değişimi yapıldı. Root u da kaldırttırdım. Şuan Android 11, MIUI 13.0.2.0, BL açık, Netflix HD...

Nethernet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
mi8
Konular
8
13.04 güncellemesi de o sorun başladı yeni güncellemeyi bekliyorum bende düzelsin diye bakalım artık

MIUI Omer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 11 pro 4G
Konular
3
13.04 güncellemesi de o sorun başladı yeni güncellemeyi bekliyorum bende düzelsin diye bakalım artık
Hocam düzelmesi aylar sürer muhtemelen. Kasıtlı olarak yapılıyor bence. Redmi note 8 telefon var kardesimde ilk aldığımizda FHD iken şuan o da SD kullaniyor. Farkına bile varmamış.

Üst Alt