Rehber Netflix Cihazınızla Uyumlu Değil Hatası için Son Sürüm APK Yükleme Rehberi!

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Yeni aldım cihazı şimdilik içerisinde yüklü fakat kayıt için kilit açıldıktan sonra APK indirip yükleme yapmam gerekecek ilerisi için vermiş olduğun linklerden hangisi indirip kurmam gerekir gibisinden sormuştum bu arada detaylı yazmadığım için özür dilerim...
Rica ederim hocam ne özürü, eskiden APK'lar ayrı ayrı paketlendiği için konuda anlattığım yöntem geçerliydi ama artıp SAP apk halinde paylaşılıyor. Yakında konuyu düzenleyeceğim. Yani artık direk APK olarak kurulabiliyor.

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Rica ederim hocam ne özürü, eskiden APK'lar ayrı ayrı paketlendiği için konuda anlattığım yöntem geçerliydi ama artıp SAP apk halinde paylaşılıyor. Yakında konuyu düzenleyeceğim. Yani artık direk APK olarak kurulabiliyor.
Olsun hocam sonuç olarak düzgün ve anlaşır bir şekilde yorumu yazmam ve soruyu sormam gerekirdi. Bu arada yeni sistem daha güzel olacak anladığım kadarı ile şimdiden bekleyiş içerisine girdim teşekkürler.

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Konunun sağ altında yazan düzenleme tarihi 1 haftadan eskiyse lütfen konu altına yeni sürümleri eklemem için mesaj bırakın.En kısa sürede yenilenecektir.

Merhaba dostlar,bildiğiniz gibi Netflix 6.26.1'den sonra APK'ları parça parça paketlemeye başladı.Bu yüzden APKMIRROR sitesinde en son bu sürüm mevcut ve diğer sürümler kurulmuyor.
Öncelikle rootlu cihazlarda çalışmayabilir,bootloader açıksa çalışıyor,denendi,L1 sertifakınız varsa Full HD çalışıyor,denendi.
-Öncelikle aşağıda verdiğim programı marketten indirin dostlar
-Geliştirici seçeneklerinden MIUI Optimizasyonunu kapatın.(Zaten uygulama size uyarı verir)
-Aşağıda vereceğim ziplerden istediğinizi indirin
-SAI uygulamasını açıyoruz aşağıdan dosya seçme kısmından indirdiğimiz zipi seçiyoruz,eğer zipten çıkardıysanız tüm apkları tek tek de gösterebilirsiniz.
-Kurulum başlıyor ve tamamlanıyor.
-Uygulamayı açıyoruz,akıyoruz :D
-Birde TWRP kurulum dosyası var,isteyen deneyebilir,uninstaller dosyasını da koyuyorum sorun olursa.

ZIP DOSYALARI

(SON STABİL SÜRÜM)Netflix (Kararlı Sürüm) 7.94.0 build 8 35372
↓İndirme Linki↓

Aşağıdaki sürüm son beta sürümüdür.

Netflix 7.95.0 build 5 (beta)

4 Versiyon

-Arm64-v8a SAI

-Arm64-v8a System (TWRP zip)

-Android 10 System (TWRP zip)

-Android 11 System (TWRP zip)

TWRP KURULUMUNDAN SONRA GEREKİRSE UNINSTALLER

Merhaba, sonrasında geliştirici seçeneklerinden optimizasyonu açarsak sorun yaşar mıyız?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Merhaba, sonrasında geliştirici seçeneklerinden optimizasyonu açarsak sorun yaşar mıyız?
hayır yaşamazsınız. zaten artık bu yönteme gerek kalmadı, sürümler tek paket olarak direk yüklenebiliyor.

Quiet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9SE
Konular
7
Cihaz 9SE, persist yükleme yapılmadı, safetynet geçip play store dan Netflix yüklensede l1 sertifika olmuyor. L1 magisk modüllerini de drm disabler de denedim full HD izleyemiyorum. Bildiğiniz bir yolu var mı? equuleus

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Cihaz 9SE, persist yükleme yapılmadı, safetynet geçip play store dan Netflix yüklensede l1 sertifika olmuyor. L1 magisk modüllerini de drm disabler de denedim full HD izleyemiyorum. Bildiğiniz bir yolu var mı? equuleus
global romda değilseniz ondan olabilir.

Quiet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9SE
Konular
7
global romda değilseniz ondan olabilir.
Eu kullanırken vardı. Eu L1 sertifikalı zaten. Magisk gizleyince düzeliyordu. Şuan OneOS kullanıyorum sitesinde desteklenen cihazlar için L1 sertifikası yazıyor ama ne yaptıysam çözemedim.

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Eu kullanırken vardı. Eu L1 sertifikalı zaten. Magisk gizleyince düzeliyordu. Şuan OneOS kullanıyorum sitesinde desteklenen cihazlar için L1 sertifikası yazıyor ama ne yaptıysam çözemedim.
aynı sorun var bende de. one os kullanıyorum ben de ilk başlarda one os ile l1 di sertifika 1-2 oldu kuralı one os kendiliğinden l3 olmuş sertifika anlam veremedim.

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
equuleus güncelleme en son mart ayında yapıldığı için yazıyorum. Güncelleyebilir misiniz?

Üst Alt