Yardım Netflix : Bu Uygulama Cihazınızla Artık Uyumlu Değil

bkalyoncu2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Merhabalar. Dün Mi A2 cihazımın bootloader kilidini açıp miui 11 yüklemeye çalıştım fakat başarısız oldum ve bootloader kilidim açık kaldı. Android 10 güncellemesini yaptım ve gerekli uygulamaları yüklerken Netflix'i yükleyemedim ve başlıktaki hatayı alıyorum. Kilidi kapatmak haricinde başka bir çözümü var mı? Apk yüklemeye güvenemiyorum, sonuçta bilgilerimi giriyorum ve belirli bir ücret ödüyorum hesabımın patlamasını istemem. Bilen biri olursa lütfen cevaplasın:). İyi Forumlar

bkalyoncu2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Bence bilindik sitelerden apk olarak indirin. Probleminizin bootloader kilidi açmanizla bir alakasi yok. Benim de açik uzerine miui 11 yüklü.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben kilidi açtıktan sonra miui 11 yükleyemedim öyle kaldı telefon.Durduk yere neden böyle bir sorun yaşayayım ki? Kilidi açtıktan sonra almaya başladım bu hatayı

Oyla:

faruksoyleyici22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi a2
Konular
0
Sebebini bilemiyorum. Sizin yerinizde olsam apk indiririm.

Oyla:

bkalyoncu2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Sebebini bilemiyorum. Sizin yerinizde olsam apk indiririm.

öyle yaptım mecburen. MIUI 11'i kurabilseydim daha iyi olacaktı ama hatayı nerede yaptım bilemiyorum. Teşekkürler

Oyla:

faruksoyleyici22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi a2
Konular
0
Telefonu 6x e mi cevirmeye calistiniz?

Oyla:

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
iyi güzel ama hesap patlamasın sonra

evet öyle bir risk var ben aldım o riski nette yaptığım araştırmalarda bootloader kilidinin açık olması bu nedenle google play store da cihaz sertifikalı değil uyarısı vermesi kanatine vardım bu sebepten netflix uygulamasını google playde bulamıyorsun netflixte bu sorunu aradım onların verdiği netflix uygulamasını indirdim ama telefona kurulmuyor telefonunuzla uyumlu değil uyarısı veriyor bunun üzerine nette google playin verdiği cihaz sertifikalı değil hatasını gidermek için çözüm araştırdım bulduğum çözümleri uygulamama rağmen hiç biri maalesef cihaz sertifikalı değil hatasını kaldırmayı başaramadım sonuçta apk ile yoluma devam ediyorum ha bu arada telefonuma twrp kurmayı düşündüğüm için bootloader kilidini kapatmayı düşünmedim bu nedenle sorun kilidin açık olması mı değilmi teyit edemedim bu sadece tahmin sizin telefonun da kilidi açık benim telefonunda kilidi açık

Oyla:

bkalyoncu2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
5
evet öyle bir risk var ben aldım o riski nette yaptığım araştırmalarda bootloader kilidinin açık olması bu nedenle google play store da cihaz sertifikalı değil uyarısı vermesi kanatine vardım bu sebepten netflix uygulamasını google playde bulamıyorsun netflixte bu sorunu aradım onların verdiği netflix uygulamasını indirdim ama telefona kurulmuyor telefonunuzla uyumlu değil uyarısı veriyor bunun üzerine nette google playin verdiği cihaz sertifikalı değil hatasını gidermek için çözüm araştırdım bulduğum çözümleri uygulamama rağmen hiç biri maalesef cihaz sertifikalı değil hatasını kaldırmayı başaramadım sonuçta apk ile yoluma devam ediyorum ha bu arada telefonuma twrp kurmayı düşündüğüm için bootloader kilidini kapatmayı düşünmedim bu nedenle sorun kilidin açık olması mı değilmi teyit edemedim bu sadece tahmin sizin telefonun da kilidi açık benim telefonunda kilidi açık
Twrp'yi de yükledim az önce. Rom'u atıp o zaman bakacağım düzeldi mi diye. Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt