Yardım Netflix -1001 Hatası

mzahid79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zahid
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
5
Netflix' e güncelleme geldikten sonra -1001 hatası vermeye başladı. Sildim tekrar kurdum farklı sürümler denedim ama nafile. Başka bir çözüm yolu önerebilir misiniz ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Ek olarak aklıma şu geldi, Eğer custom rom kullanıyor iseniz bazı romlarda reklam engellemek için bazı hostlar engelleniyor. Bu engellenen adresler ile netflixin veri aldığı bir host engellenmiş olabilir

Oyla:

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
Ben fastboot ile Endonezya android 10 rom yükledim bölge Endonezya yapıp guncelledim şimdi çalışıyor

Oyla:

baalzebuub

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Timuçin
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Halen yapamayan olursa apkmirror'dan 7.xx değil de 6.xx olan bir apk indirsin kurduktan sonra giriş yapsın sonrasında play store üzerinden güncellesin sıkıntı düzeliyor. Hostla vesaire alakalı bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum MIUI 11'de de reklam engelleyici kullanıyordum sıkıntı yaşamıyordum.

Oyla:

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
18
Halen yapamayan olursa apkmirror'dan 7.xx değil de 6.xx olan bir apk indirsin kurduktan sonra giriş yapsın sonrasında play store üzerinden güncellesin sıkıntı düzeliyor. Hostla vesaire alakalı bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum MIUI 11'de de reklam engelleyici kullanıyordum sıkıntı yaşamıyordum.
Ben dediginizi yaptim ise yaramadi.6.13 yukledim.Uyg actigimda guncelleme var diyor tamam diyorum play store sayfasi açılıp desteklenmiyor diyor.Guncelleme yapmayip giris yaptım.cikip play store girdim.Guncelleme var demiyor.Sadece aç ve kaldir tuşları var.Alt tarafta desteklenmiyor diyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-07-08-09-30-286_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-08-07-08-09-30-286_com.miui.securitycenter.jpg
    177,4 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2020-08-07-08-09-41-973_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2020-08-07-08-09-41-973_com.android.vending.jpg
    337,7 KB · Görüntüleme: 4
Oyla:

baalzebuub

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Timuçin
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Ben dediginizi yaptim ise yaramadi.6.13 yukledim.Uyg actigimda guncelleme var diyor tamam diyorum play store sayfasi açılıp desteklenmiyor diyor.Guncelleme yapmayip giris yaptım.cikip play store girdim.Guncelleme var demiyor.Sadece aç ve kaldir tuşları var.Alt tarafta desteklenmiyor diyor.
Hocam ben playstore da güncellemeyla alakalı cihaz sıkıntısı yaşamadım ama bir de 6.xx nın 7den önceki son versiyonunu deneyin giriş yaptıktan sonra 7.xx in en güncel apksını indirip kurun sorunu ben öyle de halletmiştim.

Oyla:

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
18
Hocam ben playstore da güncellemeyla alakalı cihaz sıkıntısı yaşamadım ama bir de 6.xx nın 7den önceki son versiyonunu deneyin giriş yaptıktan sonra 7.xx in en güncel apksını indirip kurun sorunu ben öyle de halletmiştim.
Ben su an en güncel apk yi kurdum oyle kullaniyorum.

Oyla:

tarpanyus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aydın
Cihazım
Mİ 8
Konular
0
redmi note 8 pro telefonumda android 10 ve miui 12 global kararlı sürüm kullanıyorum netflix e girişten "netflixhizmetine erişemedik (-1001)" şeklinde hata alıyordum önbellek temizledim kaldırıp tekrar kurdum bölgeyi değiştirdim ne yaptımsa düzelmedi farklı bir çözüm önerisi olarak linkteki videoda yer alan adımları uyguladım sorunum çözüldü belki aynı sorunu yaşayanlar olursa faydası olur

Oyla:

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
18
redmi note 8 pro telefonumda android 10 ve miui 12 global kararlı sürüm kullanıyorum netflix e girişten "netflixhizmetine erişemedik (-1001)" şeklinde hata alıyordum önbellek temizledim kaldırıp tekrar kurdum bölgeyi değiştirdim ne yaptımsa düzelmedi farklı bir çözüm önerisi olarak linkteki videoda yer alan adımları uyguladım sorunum çözüldü belki aynı sorunu yaşayanlar olursa faydası olur
Sen play storedan indirebiliyor musun?Ben se uyumlu degil diyor da.

Oyla:
Üst Alt