Soru Nerede bu 8

• Konbuyu başlatan ati97
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 2K

ati97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atilla
Cihazım
discovery
Konular
3
Merhaba arkadaşlar miui10 beta kullanıyorum . 8.0 geliş tarihi belli oldu mu ? Bir gelişme var mı ?

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
arkadaslar mi5s de su islemcinin tamamini kullandiran , sadece rom atarak yapabilecegimiz rom varmi

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Revolutionos kullanın hocam. Bugün kurdum az önce işlemci kontrol ettiğimde sorunsuz 4 çekirdekte de hareketlenme mevcut. lucarth

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Bu haftada gelmeme ihtimali var. Beta ekibinden birisi daha sürümün kendilerine kapalı beta olarak bile dağıtılmadığını söylüyor.

Oyla:

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Valla hocam, ben bekleyenlere ve hayal kırıklığı yaşayacaklara üzülüyorum sadece...yukarıda da dediğiniz gibi, Android sürümünün pek bir önemi yok vede zaten çok da umursamıyorum, ben zaten hem kararlıyı da beklemiyorum, çünkü hastalığımdan dolayı, her hafta bir rom yüklemeliyim veya güncellemeliyim...ve şu an zaten Mi Max 2 nin bugüne kadar görmüş olduğu en muhteşem global beta bazlı Greeshan romu kullanmaktayım..
O nedenle rahatlıkla yeri gelmişken, MIUI Can'dır, Mi ise Canan diyebilirim...oldumu Sayın jokerinabisi hocam bu seferhaha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Nedir bu Greshan rom hocam mi max 1içinde varmış.Giobr ve eu rom denedim betadan pek bir fark görmedim sonra betaya döndüm.Bahsettiğiniz rom iyimi veya daha iyi rom öneriniz varmı.Trlefono kesinlikle robot almak istemem

Oyla:

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Nedir bu Greshan rom hocam mi max 1içinde varmış.Giobr ve eu rom denedim betadan pek bir fark görmedim sonra betaya döndüm.Bahsettiğiniz rom iyimi veya daha iyi rom öneriniz varmı.Trlefono kesinlikle robot almak istemem
Masik rom kullanın , önceleri şüphe ile yaklaştım rus romu olduğu için ama 1 aydır kullanıyorum ve rom değiştirme ihtiyacım kalmadı.

Oyla:
Üst Alt