Soru nerc-cache2 klasör ne işe yarar

BahtiyarOrazkilic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Merhabar sorunum sistem depolamasinda nerv-cache2 diye klasor var onu silersem bir problem olurmu ? yaklasik 2 gb yer kaplamasi normal mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-04-20-41-40-164_com.cxinventor.file.explorer.jpg
    Screenshot_2021-09-04-20-41-40-164_com.cxinventor.file.explorer.jpg
    344,2 KB · Görüntüleme: 18

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Yanlış bilmiyorsam o önbellek klasörü, uygulamaların önbellek dosyaları içinde yer alır. Önbellek dosyaları genelde önemsizdir ama yanlış yönlendirme yapmak da istemem. En güvenli yöntem cihazdaki temizleme programı ile temizlik yapmanız, böylece sistem dosyalarını silmeden güvenli temizlik yapmış olursunuz.

BahtiyarOrazkilic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Yanlış bilmiyorsam o önbellek klasörü, uygulamaların önbellek dosyaları içinde yer alır. Önbellek dosyaları genelde önemsizdir ama yanlış yönlendirme yapmak da istemem. En güvenli yöntem cihazdaki temizleme programı ile temizlik yapmanız, böylece sistem dosyalarını silmeden güvenli temizlik yapmış olursun
kendi temizleycisi silmiyor hocam, elle silsem problem olur mu?

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
Ben de bunu arıyordum, instagramdan bize gönderilen tek seferlik fotoğraflar ya da snapchatteki tek görüntülemelik snapler önbelleğe alınıyor diye biliyorum, bu önbelleği nerden bulup içindeki fotoğraf ya da videoları alabilirim, klasör konumu neresidir hangi uygulamayı kullanmam gerek?@BahtiyarOrazkilic, mustafaozkan1414,

BahtiyarOrazkilic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Ben de bunu arıyordum, instagramdan bize gönderilen tek seferlik fotoğraflar ya da snapchatteki tek görüntülemelik snapler önbelleğe alınıyor diye biliyorum, bu önbelleği nerden bulup içindeki fotoğraf ya da videoları alabilirim, klasör konumu neresidir hangi uygulamayı kullanmam gerek?@BahtiyarOrazkilic, mustafaozkan1414,
bende direk dosya yoneticisinde gozukuyor ozel birsey yapmadim

Üst Alt