Çözüldü Neden Yok

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ13 TRGLOBAL
Telefon Modeli
Redmi 10 2022
Bootloader Kilidi
Kapalı
Xiaomi telefonumda neden MİUİ13 özellikleri yok.Neden olmaz ya.Redmi 10 2022 model telefonum.Anlamıyorum Samsung realme oppo vivo özellikle techno telefonun hangi seviyede olursa olsun tüm özellikleri veriyor ama Xiaomi neden vermiyor

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Ne yok mesela? Cihazınız amoled değilse always-on özelliklerini bekleyemezsiniz. O işlemciyle multitasking özellikleri gelse bile düzgün çalışmayacaktır. Ama sizin için önemli core özellikler, optimizasyonlar ve görsellik geldi. Bu Mi için değil Apple tarafında da böyledir.

Oyla:

siyahbiradam48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
3
Bende bu cihazı kullanıyorum arkadaşın bahsettiği sanırım MIUI 13 e özel widgetler vs. Bunlar bende de yok. Ancak tema mağazasından o tarz hava durumu widgetler'ı bulunursa ekleniyor. Geçiş animasyonlarını felan maalesef ramden kaybediyoruz.

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Cevap çok basit, MIUI 13 geldi telefon kasıyor demeyin diye cihaza ağır gelecek bazı özellikleri kısmak durumunda kalıyorlar.

Oyla: Çözüm

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Ne yok mesela? Cihazınız amoled değilse always-on özelliklerini bekleyemezsiniz. O işlemciyle multitasking özellikleri gelse bile düzgün çalışmayacaktır. Ama sizin için önemli core özellikler, optimizasyonlar ve görsellik geldi. Bu Mi için değil Apple tarafında da böyledir.
Doğru,doğru hocam da redmi note 8 de neden biraz daha fazlası var? ve Samsung seviye farketmeksizin hepsine veriyor
Cevap çok basit, MIUI 13 geldi telefon kasıyor demeyin diye cihaza ağır gelecek bazı özellikleri kısmak durumunda kalıyorlar.

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Doğru,doğru hocam da redmi note 8 de neden biraz daha fazlası var? ve Samsung seviye farketmeksizin hepsine veriyor
Her firmanın stratejisi farklıdır, samsungta var diye hepsinde olacak diye bir şey yok. Aynı durum Apple da da var mesela, o da vermiyor.

Oyla:
Üst Alt