İnceleme Neden Pixel Experience CAF Edition Kullanılmalı ?

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Mi 6 caf kullanıyorum. Benim merak ettiğim sadece bildirimlerin titreşimini kapatabilirmiyim Titreşimi kapatırsan arama Titreşimi de kapanıyor
pixel de öyle bir durum mevcut değil zil sesini en düşüğe alın titreşimleri kapatmanıza gerek kalmaz . Siz telefonu titreşim moduna aldığınız için öyle bir durum mevcut .

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Mi5 için caf rom varmi peki

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Mi5 için caf rom varmi peki
Şuan bildiğim kadariyla sadece amiral gemisi telefonlar için CAF EDİTİON mevcut diğer modellerde kaldırıldı sadece Android Pie mevcut .
Mi5 için link siteye bakabilirsiniz :

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Redmi note 7 için çıkan resmi pixel romunu indirip denedim çok akıcı güzel bir rom fakat pil performansı baya kötü olduğu için eu betaya geri döndüm. Pil performansının kötü olması CAF edition olmadığı için galiba..

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Redmi note 7 için çıkan resmi pixel romunu indirip denedim çok akıcı güzel bir rom fakat pil performansı baya kötü olduğu için eu betaya geri döndüm. Pil performansının kötü olması CAF edition olmadığı için galiba..
Zamanla fix geliyor herşey için yakın zamanda optimizasyon gelir

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Bende note 6 pro var caf olanı yüklü fakat kamerada sorun yaşıyorum bağlanmadı diyor gcam ya da WhatsApp kamerası da böyle bir problem yok ya da diğer romlarda yaşamadım çözüm nedir ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Bende note 6 pro var caf olanı yüklü fakat kamerada sorun yaşıyorum bağlanmadı diyor gcam ya da WhatsApp kamerası da böyle bir problem yok ya da diğer romlarda yaşamadım çözüm nedir ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
pixel de MIUI CAM çalışmayabilir onu söyliyim çünkü AOSP tabanlı bir rom yani saf android tabanlı :)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
CAF sürüm desteği 19.07.2019 tarihinden itibaren sona ermiştir. Tüm sürümler arşivlenecek ve Ekim 2019’un son haftasına kadar saklanacak. Bu süreden sonra tüm CAF Sürümleri sürümleri ana sunucumuzdan silinecektir. Bu adımı attık zira bu sayede geliştiricilerimiz en popüler sürümü (AOSP Sürümünü) daha iyi hale getirmeye odaklanacaktır.

Bunun yerine yeni bir deneyim yaşatacak Pixel Experience Plus Edition ağustos ayından itibaren yayınlanmaya başlayacaktır. Plus Edition ile daha fazla özelleştirme hakkına sahip olacaksınız.

Bilginize...

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
CAF sürüm desteği 19.07.2019 tarihinden itibaren sona ermiştir. Tüm sürümler arşivlenecek ve Ekim 2019’un son haftasına kadar saklanacak. Bu süreden sonra tüm CAF Sürümleri sürümleri ana sunucumuzdan silinecektir. Bu adımı attık zira bu sayede geliştiricilerimiz en popüler sürümü (AOSP Sürümünü) daha iyi hale getirmeye odaklanacaktır.

Bunun yerine yeni bir deneyim yaşatacak Pixel Experience Plus Edition ağustos ayından itibaren yayınlanmaya başlayacaktır. Plus Edition ile daha fazla özelleştirme hakkına sahip olacaksınız.

Bilginize...
evet sürekli linkler açılıyor kapanıyor böylesi daha iyi olmuş bilgi için teşekkürler :)

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16

Bilginize...
Pixel romun batarya ve ekran parlaklığı sorununu gidermeleri lazım aksi halde EU rom varken pixel pek mantıklı gelmiyor.

Üst Alt