Sohbet Neden garanti çok önemli?

• Konbuyu başlatan Singe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 1K

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
EDL moduna girmek için arkasını açmıştım ben de garantisiz takılıyorum hiç de ihtiyacım yok cihazıma düzgün bakıyorum alalı 3 ay oldu bir kere bile düşürmedim
Ben eski cihazım mi 4 te 2 defa ekran değiştirdim, 1 ay içinde de mi 5x in ekranını değiştirecem alıştık artık 3 kere ekran kırdım yahuu
Mi 4 garantiliydi şimdi hatırladım, birkez deltada ücretsiz ekran değişimi yapıldı :D

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Ünlem iyi gerginlik yarattı :D ekran kırılsa bile adb terminalinden telefonu kapatırım fastboot ile yine mi flash? :D

Sen tüm kullanıcıları kendin gibi donanımlı,bilgili,cin gibi falan zannediyorsun ?
Öyle kullanıcı var ki garanti gidecek diye ota üzerinden gelen güncellemeyi yüklemeye çekiniyor ?

Phencycldine

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
0
Ekran kırıldı ! Garantinin de devam etmesini istiyorsun ama BL açık ne yapacaksın ?
Ekran kırılması garanti kapsamında değil zaten

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Ekran kırılması garanti kapsamında değil zaten

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazdıklarımı iyi oku güzel kardeşim, garanti devam etsin diye değişimi yetkili serviste yapman lazım.....

Başka yerde yaptırırsan ve servise başka arızadan dolayı gönderdiğinde der ki servis sana "Bu cihaz daha önce açılmış ?

fakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Abiler müzik programı olarak önereceğiniz program varmıdır.Birde bu Google kameranın orijinalinden farkı nedir.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
3 ay öncesine kadar android hakkında çok kötüydüm şimdi birkaç şey bilmeye başladım giderek yol puzzle'ım birleşiyor sizin puzzle'ınız bitmiş sanırım :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eh artık ona yapabilecek bir şeyim yok
Kendi çapımızda bir şeyler yapıyoruz, enişte nin 4s ini ıcloud kitli kalmış telefoncu yapamadı, onu da hallettik :D
Zamanında galaxy s ile overclock mu yapmadık, rom dan roma mı atlamadık, canavar gibiydi valla. Ama artık yaramazlık yapmıyorum attım eu stabili ne rootmus, yok Google kameraymis, yok şu modmuş, cihaz tertemiz çektim elimi ayağımı :D

Abiler müzik programı olarak önereceğiniz program varmıdır.Birde bu Google kameranın orijinalinden farkı nedir.

Snaptube

fakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Şöyle özetleyeyim: Xiaominin gönderdiği kamera uygulaması yazılım olarak google camera uygulamasına göre biraz zayıf. Cihazın kamera lensi oldukça iyi ve kaliteli olmasına rağmen yazılım yüzünden iyi fotoğraf çekemiyor. Google Camera ise bence en iyi kamera uygulaması olduğu için inanılmaz düzeyde fotoğraflar çekiyor hatasız portreler yapıyor.
Ben yarın forumdaki rehber ile girişeyim o zaman hocam kamera kurmaya.Birde müzik programı önerimiz var ise çok iyi olur.Birde bu bildirimlerin sesini ayrı kontrol edebileceğim bir program

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Aslında özgüvensiz kişiler için geçerli. Bu forumdan bile telefona herşeyi yapabilirsin.içini açıp parça değiştirebilirsin herşeyi yapabilirsin.sonucta zor olan şeyi adamlar üretim bandında yapıyor bizede takacak kadar vasıf düşmesi gerekir ?? :)

fakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Youtubeda link kopyalamak için izlediğin videoda paylaş de orada bağlantı adresi olmalı onu seçip kopyala ve online video converter sitesine gidip mp3 olarak gelişmiş ayarlardan 320kbps olarak seç linki yapıştır dönüştür de indir de reklam gelecek kapat ve tekrar indir de ve istediğin müzik senin olsun

dedim ya uygulama olarak AIMP diye

Bütün google kamera adımlarını yaptıktan sonra şu iki sürümü indirin ayrı apk olarak kuruluyorlar ve ikisi de çok iyi ben şuana kadar 60-70 tane google camera sürümü denedim en iyileri bunlar:
1-
2-
Sen atarken bende atmışım ondan karışıklık oldu.Tamam deneyim teşekküler

Üst Alt