Yardım Ne alayım ?

RimPalace

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SHG
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
64
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 11 eu
Telefon Modeli
rm5plus
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba. Redmi5 Plus var 3/32 modeli. Camı kırıldı kendisine hantallaştı. 2018 başı almıştım bime geldiği zaman. Şuan telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.

Fiyat olarak aklımda 2-2.5k var. Yalnız ben telefonu trden değil sınırdan getirteceğim. Arkadaşım sınırda yaşıyor akrabası sürekli suriye-iran-ırak taraflarında ticaret yapıyor. Mesela

Note 9 pro 2500
note 10 lite 3000
note 8 pro 2000

gibi fiyatlar. Önereceğiniz cihaz varmı ? Performans odaklı olacak kamerayla çok işim yok.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320
Arkadaşlar merhaba. Redmi5 Plus var 3/32 modeli. Camı kırıldı kendisine hantallaştı. 2018 başı almıştım bime geldiği zaman. Şuan telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.

Fiyat olarak aklımda 2-2.5k var. Yalnız ben telefonu trden değil sınırdan getirteceğim. Arkadaşım sınırda yaşıyor akrabası sürekli suriye-iran-ırak taraflarında ticaret yapıyor. Mesela

Note 9 pro 2500
note 10 lite 3000
note 8 pro 2000

gibi fiyatlar. Önereceğiniz cihaz varmı ? Performans odaklı olacak kamerayla çok işim yok.

Note 8 pro yerine Note 9 proyu öneririm. Üzerine daha fazla çıkabilir iseniz poco f2 pro

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Redmi note 9 probdaha iyi değil mi hocam
Hocam hızda aynıdır belki note 8 pro daha hızlıdır mediatek helio g90 turbo var oyun oynayanlar için yapılmış bir islemci note 9 pro da snapdragon işlemci var bitek daha uzun ömürlü fark bu ama mediatek in g serisi ve dimensity serisinde sıkıntıya rastlayana catmadım bu yüzden redmi note 8 pro aldım

Oyla:

zgrsrtbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note9 pro
Meslek
Öğrenci(ÜNİ)
Konular
1
Bende redmi note 9 pro var.Çok memnunum.Bide güncelleme sorununu çözseler efsane olacak.Kesinlikle tavsiye edebilirim.

Oyla:

Enes Tunç

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes Tunç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam ekran kasa batarya kamera vs. Her türlü mi note 10 lite daha iyi ama sadece performans istiyorsanız 1000₺ az verip note 8 pro almak çok daha mantıklı, işlemciler aşağı yukarı aynı hatta note 8 pro bi tık daha iyi, telefondan ne beklediğinize göre karar verin, kullanmayacağınız özellikler için boşuna para vermeyin bence
Üstte yazdıkların benim için önemli ama performans da çok önemli. Sizce mi note 10 lite 3-4 sene kasmadan rahat bir şekilde pubg oynatır mı ne düşünüyorsunuz.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37

Note 9 pro 2500
note 10 lite 3000
note 8 pro 2000

Hocam mtk işlemci olan telefonu almayın.Yani redmi note 8 pro değilde Snapdragon işlemcili bir cihaz bakın.

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Üstte yazdıkların benim için önemli ama performans da çok önemli. Sizce mi note 10 lite 3-4 sene kasmadan rahat bir şekilde pubg oynatır mı ne düşünüyorsunuz.
Oynatır hocam mi note 10 lite ın işlemcisi daha uzun ömürlüdür.

Oyla:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Hocam bu cihazların aralarında işlemci olarak çok ufak fark var ama ekran batarya kasa kalitesi olarak mi note 10 lite her türlü çok önde sadece işlemcide çok ufak redmi note 8 pro geçiyor, o da dert edilecek bir fark değil yani genel de mi note 10 lite alıyor bence

Oyla:

chn_ultraslan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
0
Fiyat Performans istiyorsan en mantıklı telefon modeli Redmi Note 8 pro bence ama Note 10 Lite da güzel bir cihaz

Oyla:
Üst Alt