Yardım Navigasyon Tuşları Sorunu

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Mi Note 3 Xiaomi.Eu V10.2.3.0.OCHCNFK_v10 sürümü yüklü bayadır navigasyon tuşu sorunu yaşıyorum. Navigasyon tuşlarım ara ara çalışmamazlık yapıyor. (Titreşim var işlem yok) Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Bugün şunu farkettim ki sol tuştaki arka planda açık uygulamaları alttaki çarpıyla tümünü temizlediğimde tuşlar kullanılmıyor. Artık tek tek silmeye özen göstermem gerekecek.

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Mi Note 3 Xiaomi.Eu V10.2.3.0.OCHCNFK_v10 sürümü yüklü bayadır navigasyon tuşu sorunu yaşıyorum. Navigasyon tuşlarım ara ara çalışmamazlık yapıyor. (Titreşim var işlem yok) Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Bugün şunu farkettim ki sol tuştaki arka planda açık uygulamaları alttaki çarpıyla tümünü temizlediğimde tuşlar kullanılmıyor. Artık tek tek silmeye özen göstermem gerekecek.

Bende de aynı sürüm var ama aynı sorun yok :)
Telefonda titreşim özelliğini hiç kullanmıyorum.
Bazı temalarda arka planda çalışan uygulamaları X işareti ile hepsini kapatmadığı oluyor? İstersen tema değiştirip durumu bir kontrol et...

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Bende de aynı sürüm var ama aynı sorun yok :)
Telefonda titreşim özelliğini hiç kullanmıyorum.
Bazı temalarda arka planda çalışan uygulamaları X işareti ile hepsini kapatmadığı oluyor? İstersen tema değiştirip durumu bir kontrol et...
Bendeki sorun navigasyon tuşlarınıda kapatması normal uygulamaları kilitlemediysem kapatıyor zaten onda sıkıntım yok. İlk yüklediğimde bu sorun yoktu. Sonradan başladı. Dün de x ile temizlediğimde zamanlarda gittiğini farkettim. Temalık bir durum yok 5 farklı temada denedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bug vardır başka Roma geçin yada aynı romu tekrar temiz şekilde kurun
Bu şekilde idare edicem hocam mecburen. Telefona temiz bi kurulum demek benim için 10 gb a yakın internet gitmesi demek. Büyük gb lık oyunlarım çok çünkü. Nerde kıstım orda temiz kurulum yaparım artık. :)

Oyla:

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Bendeki sorun navigasyon tuşlarınıda kapatması normal uygulamaları kilitlemediysem kapatıyor zaten onda sıkıntım yok. İlk yüklediğimde bu sorun yoktu. Sonradan başladı. Dün de x ile temizlediğimde zamanlarda gittiğini farkettim. Temalık bir durum yok 5 farklı temada denedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu şekilde idare edicem hocam mecburen. Telefona temiz bi kurulum demek benim için 10 gb a yakın internet gitmesi demek. Büyük gb lık oyunlarım çok çünkü. Nerde kıstım orda temiz kurulum yaparım artık. :)
Bende 10.2. 3 var bende de aynı sorun oluştu. Son uygulamaları açıp bellek temizleme yaptığımda dokunmatik tuşlar çalışmıyor.
Bende şöyle bi çözüm buldum en basit uygulamalardan birini kilitleme yoluyla silinmesi engellendiğinde tuşlar devreden çıkmıyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Bende 10.2. 3 var bende de aynı sorun oluştu. Son uygulamaları açıp bellek temizleme yaptığımda dokunmatik tuşlar çalışmıyor.
Bende şöyle bi çözüm buldum en basit uygulamalardan birini kilitleme yoluyla silinmesi engellendiğinde tuşlar devreden çıkmıyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onu hiç denemedim. Telefona temiz kurulum yaptım çözdüm. Fakat 15 - 20 gün geçti geçmedi aynı sıkıntı tekrar gerçekleşti. Bende kısayol düğmesi sanal tuşlarını devreye aldım. Sizin dediğiniz yöntemi uygulayayım bende.

Oyla:

catlakmuzo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
redme note3
Konular
3
Onu hiç denemedim. Telefona temiz kurulum yaptım çözdüm. Fakat 15 - 20 gün geçti geçmedi aynı sıkıntı tekrar gerçekleşti. Bende kısayol düğmesi sanal tuşlarını devreye aldım. Sizin dediğiniz yöntemi uygulayayım bende.
çözüm bulabildinizmi 11.0.3 var bende de aynı sorun var.

Oyla:

m2023

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Bendede geri tuşu ara ara çalışma yapmazdı donardı geliştirici seçeneklerini açmıştım önce animasyonları kıstım sonra kayıt günlüğü çözümleyici boyutları ile kayıt seviyesini seçin ayarlarını kapalı hale getirdim daha sonra sistem izleme menüsünden hata ayıklaması yapabilecek uygulamaları izle seçeneğini kapattım onun altındaki kategoriler kısmına girdim seçili olanların hepsinin tikini kaldırdım kaydettim o zamandan beri geri tuşunda takılma yok bende

Oyla:
Üst Alt