Yardım Nano Ekran Koruyucu Nasıl Çıkarılır?

serdarerkus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.1.2.0
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Ekran koruyucumu yenileyecem de nasıl çıkarabilirim en sağlıklı yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar ?

mkyb

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
xiaomi
Konular
14
Tırnağını tak çıkar.

Oyla:

Sıfır

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Xiamoi Mi Max 2
Konular
23
Cihaz parça değişim kutularınin içinde olması lazım. Olmadı araya düz ince plastik sokuşturara çıkarabilirsiniz. Yada bağlama gitarın şu çalmaya işe yarıyan küçük alet var onla da olur. En kötü ihtimal ise kürdana post it yapıştırıp post it kağıdıyla da ekran ve koruyucu arasına sıkıştırarak çıkarabilirsiniz. Arkadaşın bence uygulamayın cihazınızı çizebilirsiniz.
Eğer bu ince aletler işe yaramassa fön makinesiyle soğuğa kurarak ekranda 2 dakika bekletin. Koruyucunun yapıştırısı genleşir ve ince aleti sokun. Onla da yapamassanız telefoncuya gidin.

Oyla:

serdarerkus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Cihaz parça değişim kutularınin içinde olması lazım. Olmadı araya düz ince plastik sokuşturara çıkarabilirsiniz. Yada bağlama gitarın şu çalmaya işe yarıyan küçük alet var onla da olur. En kötü ihtimal ise kürdana post it yapıştırıp post it kağıdıyla da ekran ve koruyucu arasına sıkıştırarak çıkarabilirsiniz. Arkadaşın bence uygulamayın cihazınızı çizebilirsiniz.
Eğer bu ince aletler işe yaramassa fön makinesiyle soğuğa kurarak ekranda 2 dakika bekletin. Koruyucunun yapıştırısı genleşir ve ince aleti sokun. Onla da yapamassanız telefoncuya gidin.
Çok teşekkürler sağolun

Oyla:
Üst Alt