N9000Q Google Play Yeterli Hafıza Yok Sorununu Düzeltme

hllibrhmatak77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil Atak
Cihazım
SM-N900OQ
Konular
0
belli bir sorun yok dimi usta birde bu çince olan yerleri napacaz bi de son isteğim bildirim barını ios şeklinde yapabiliyo muyuz

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
belli bir sorun yok dimi usta birde bu çince olan yerleri napacaz bi de son isteğim bildirim barını ios şeklinde yapabiliyo muyuz
Yok. Çince olanları Türkçeleştireceksin. ios için sitede konu var. Biraz araştırma ile herşeyi bulabilirsin

hllibrhmatak77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil Atak
Cihazım
SM-N900OQ
Konular
0
peki çok teşekkür ederim ama nasıl türkçeleştiriyoruz

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
Öncelikle yardım için teşekkürler.
Son versiyon rom flashlayıp ana ekrana geldikden sonra verdiğiniz düzeltme dosyasını flashladım ve mobil veriyi limitsiz yaptım daha sonra google play.apk sını kurdum buraya kadar her şey normal ekrandaki google play ikonuna tıklıyorum tak ekrana geri atıyor 2 3 kere denedim aynı ayarları olmadı. Sorunum böyle çözüldü yapamayan arkadaşlar varsa;
Aynı adımları yapıp daha sonra google play.apk değilde .apk sını kurarak buradan google servislerini kurdum sıkıntısız kullanmaktayım. Ayrıca marketten indirme bekliyorsa miuinin hızlı indirme programı ( xunlei download engine) kapalı duruma getirilince hemen indirme başlıyor. Çok nadir google play durdurldu hatası veriyor sanırım whatsappı kurarken yedekten geri yükle deyince hata verdi herhalde Google Drive yüklü değildi ondan yükledim bi hata vermedi henüz bilginize arkadaşlar.
Bir sorunum var önemli olmayan ama kafama takılan mi market çalışmıyor boş ekran oluyor çizgiler var yazılar sıfır yok. miui romunu ilk kurduklarımda vardı ama sonra sonra farkettim hep bu durumda oluyor yeni flashlasam bile romu. Sanki bi şey hatırlayacak oluyorum google play varsayılan market mi seçmiştim ne öyle oldu sanırım ama onun üzerine defalarca rom attım stock veya custom gene aynı bi bilgisi olan varsa söylerse sevinirim.

TEŞEKKÜRLER...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Öncelikle yardım için teşekkürler.
Son versiyon rom flashlayıp ana ekrana geldikden sonra verdiğiniz düzeltme dosyasını flashladım ve mobil veriyi limitsiz yaptım daha sonra google play.apk sını kurdum buraya kadar her şey normal ekrandaki google play ikonuna tıklıyorum tak ekrana geri atıyor 2 3 kere denedim aynı ayarları olmadı. Sorunum böyle çözüldü yapamayan arkadaşlar varsa;
Aynı adımları yapıp daha sonra google play.apk değilde .apk sını kurarak buradan google servislerini kurdum sıkıntısız kullanmaktayım. Ayrıca marketten indirme bekliyorsa miuinin hızlı indirme programı ( xunlei download engine) kapalı duruma getirilince hemen indirme başlıyor. Çok nadir google play durdurldu hatası veriyor sanırım whatsappı kurarken yedekten geri yükle deyince hata verdi herhalde Google Drive yüklü değildi ondan yükledim bi hata vermedi henüz bilginize arkadaşlar.
Bir sorunum var önemli olmayan ama kafama takılan mi market çalışmıyor boş ekran oluyor çizgiler var yazılar sıfır yok. miui romunu ilk kurduklarımda vardı ama sonra sonra farkettim hep bu durumda oluyor yeni flashlasam bile romu. Sanki bi şey hatırlayacak oluyorum google play varsayılan market mi seçmiştim ne öyle oldu sanırım ama onun üzerine defalarca rom attım stock veya custom gene aynı bi bilgisi olan varsa söylerse sevinirim.

TEŞEKKÜRLER...
Telefon dilini ingilizce yap çalışır mi market. İngilizce ve çince dışında çalışmıyor

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
Aynen Öyle reis teşekkürler. Peki arada durdurldu hatası alıyorum bide 2 defa falan kapa aç açılmıyor resetlemek zoruna kalıyorum. Evet ben malum kişi sorunlu olan :)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Aynen Öyle reis teşekkürler. Peki arada durdurldu hatası alıyorum bide 2 defa falan kapa aç açılmıyor resetlemek zoruna kalıyorum. Evet ben malum kişi sorunlu olan :)
N9000q de miui çok sorunlu. Bendede vardı note3 ben bile çok sorun yaşadım. Geri bildırım yap gelıstırıcı duzeltırse artık cozer sorunları

engintombas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin TOMBAŞ
Cihazım
SM-N9000Q
Konular
0
Hocam arada bir durduruldu hatasını WSM TOOLS'u yükledim google play fixi ordanda kurdum şu anda hiçbir sıkıntı yok. Peki hocam sizin verdiğiniz fix değilde bunu yapsak sadece sorun düzelirmi yeterli hafıza yok hatası Vs.

SM-N9000Q'da Tapatalk kullandım.

Üst Alt