N9000Q Google Play Yeterli Hafıza Yok Sorununu Düzeltme

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
malesef olmuyor ustam cwm 6.0.5.0 yükledim wipeleri yaptım açıldı sonunda ama sim cart şifresini giriyorum öööööle bekliyor :'(

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
sim card ı çıkartıp deneyeceğim :'(

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
sim card takılı değil iken yüklendi ama sim card takınca sim card şifresini girince açılmıyor :'(

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
Ustam sm-n9000q cihazımadün gece çok uğraştım bu rom u yükledim , yükleyemedim olmadı :'( ilerde inşallah düzelir beklemedeyim :'(

alone2014

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
Galaxy note3
Konular
0
bendede rom yüklerken simkart şifresini kabul etmiyordu. simi başka telefonu takıp şifreyi devre dışı bıraktığımda açılmıştı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hllibrhmatak77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil Atak
Cihazım
SM-N900OQ
Konular
0
google play olmuyor aga olmuyor çıldırıyorum brick olcak tel sonunda o olcak :D

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
google play olmuyor aga olmuyor çıldırıyorum brick olcak tel sonunda o olcak :D
Aynı şeyi kaç kez yazıyorum. Dediklerimi yapın bana geri dönüş yapın diyorum ama dönen yok. Aradan günler geçiyor geri dönüş yapıyorsunuz. Olmuyor olmuyor. Böyle giderse bu konu çöp....

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
Merhaba kolay gelsin ustam , ben geçen hafta gece 04 e kadar uğraştım ne yaptıysam olmadı zaten buraya da yazdım yaptıklarım : sammobileden sm-n9000q için N9000QXXUENH1 pda ile başlayan 4.4.2 orjinal rom u indirdim odinden yükledim , odin den cwm 6.0.5.0 kk.L5.0 (0812) yi yükledim sizin vermiş olduğunuz twrp 3 ü de cwm den yükledim wipe ları yaparak ama twrp olmadı neyse dedim wipe ları yaparak once senin verdiğin linkden note 3 miui7 yi ve gapps indir din hafıza kartına attım wipe lerden sonra önce rom u sonra gapps ı kurdum telefonun açılmasını bekledim miui oldu açıldı sim kart şifresini istedi girdim öylece kala kaldı ve alone 2014 isimli arkadaşın dediğini yaptım sim card şifresini kaldırdım tekrardan reset atıp orjinal 4.4.2 yükledim wipeeri yaptım cwm yükledim daha sonra rom u ve gapps ı yükledim sonuç olarak rom yüklenmedi neden oldu anlamadım daha sonrada N9000QXXUEBOL1 olan son 5.0 olan rom u geri yükledim onu kullanıyorum , miui rom u nasıl kuracağım ve nerede yanlışım veya hatam var ?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Merhaba kolay gelsin ustam , ben geçen hafta gece 04 e kadar uğraştım ne yaptıysam olmadı zaten buraya da yazdım yaptıklarım : sammobileden sm-n9000q için N9000QXXUENH1 pda ile başlayan 4.4.2 orjinal rom u indirdim odinden yükledim , odin den cwm 6.0.5.0 kk.L5.0 (0812) yi yükledim sizin vermiş olduğunuz twrp 3 ü de cwm den yükledim wipe ları yaparak ama twrp olmadı neyse dedim wipe ları yaparak once senin verdiğin linkden note 3 miui7 yi ve gapps indir din hafıza kartına attım wipe lerden sonra önce rom u sonra gapps ı kurdum telefonun açılmasını bekledim miui oldu açıldı sim kart şifresini istedi girdim öylece kala kaldı ve alone 2014 isimli arkadaşın dediğini yaptım sim card şifresini kaldırdım tekrardan reset atıp orjinal 4.4.2 yükledim wipeeri yaptım cwm yükledim daha sonra rom u ve gapps ı yükledim sonuç olarak rom yüklenmedi neden oldu anlamadım daha sonrada N9000QXXUEBOL1 olan son 5.0 olan rom u geri yükledim onu kullanıyorum , miui rom u nasıl kuracağım ve nerede yanlışım veya hatam var ?
İlla benim söylediğim recovery yüklemenize gerek yok. Çalışan herhangi bir recovery yükleyip de rom'u yükleyebilirsiniz
Orjinal Android 4.4.2 yazılımını yükleyin telefonu çalışır hale getirin
Daha sonra çalışan bir cwm'i yükleyin sonra wipeleri yapın, rom'U yükleyin telefonu açın. Gapps paketini telefonu açtıktan sonrada yükleyebilirsiniz. Yeterki telefonu Miui ile çalışır bir hale getirin
Miui Rom'un çalışması sadece 4.4.2 ile geçiş yapılması gerekiyor. Başka farklı birşey yok. Diğer romlar nasıl kuruluyorsa buda öyle kuruluyor

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
3 defa denedim ben ilk denediğimde 5 küsürlü olan rom vardıya onda olmuştu ama güncellemeyi kapatmayı unuttum kendini otomatik güncelleyince uygulamaların hepsine durduruldu hatası vermeye başladı , bu gün tekrar yüklemeyi deneyeceğim cwm hangi sürüm olduğu önemli mi birde root atayım mı telefon a ?

Üst Alt