Tema MY THEMER (Telefondan tema yapma uygulaması)

syprinus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 5S 4/128
Konular
9
İndiriceğiniz tema adresindeki zhuti.com kısmını silip,mtzfile.gq yazın yeni açılan siteden indirebilirsiniz forumda videolu anlatımı da vardı.
ilave olarak bende de yeniden açılışta tema kayboluyor ama çok sorun değil bence tekrar uygulama içinden patch yapınca geliyor.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
İndiriceğiniz tema adresindeki zhuti.com kısmını silip,mtzfile.gq yazın yeni açılan siteden indirebilirsiniz forumda videolu anlatımı da vardı.
ilave olarak bende de yeniden açılışta tema kayboluyor ama çok sorun değil bence tekrar uygulama içinden patch yapınca geliyor.
Hocam bende miui forumdan indirdim bir tema bu programla temayı uyguladım. Sonra kendi tema programından indirdiğim temayı içe aktar yaptım. Temalarda çıktı ama 3.parti uygulama hatası veriyor kendi tema programından uygulamaya kalkınca ve bir kaç saat sonra orijinal temaya dönüyor. Nasıl halledebilirim?

Bedircan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BedirCan
Cihazım
Xaomi not 7 pro
Konular
1
MY Themer - Tema Düzenleme ve Oluşturma Uygulaması

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

My Themer Hakkında ve Özellikleri:
My Themer; MIUI arayüzünü kullanan cihazlara üçüncü taraf tema düzenlemek ve oluşturmak için kullanılabilir.

Not :
- Temaları uygulamak için talimatları dikkatli bir şekilde izlemelisiniz. Bu MyThemer'ın beta sürümüdür ve bazı hatalar olabilir.

Özellikler :
- Üçüncü taraf temaları uygulama.
- Tema düzenleme.
- MTZ formatı içe aktarma.
- MTZ formatı düzenleme.
- Yeni tema (lar) oluşturma
.

Dosyayı indir: My Themer_1.1_sid.soepic.mythemer.apk | MIUI Türkiye Forumu

Hocam bir sorum olacak MIUI mtz şeklinde temalar mevcut , bunu APK dönüştürmek veya aosp kullanacak şekilde ayarlamak mümkün mü?

Üst Alt