Yardım Mutlak ses sorunu!

fkmlykia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.4
Telefon Modeli
Mi note 10 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar, kafayı yemek üzereyim. Yeni bir Bluetooth kulaklık aldım bağlandım her şey güzel fakat müziği başlattığımda asla ses gelmiyor. Kulaklık ayarlarına baktığımda mutlak ses seçeneği sürekli kapanıp açılıyor göz kırpar gibi. Mutlak sesi oradan kapatsam da sonuç aynı. Yok mu bunun bir çözümü? İnternette araştırdım bir sürü insanda var ama asla bir tane çözüm bulamadım. Lütfen yardım.( Xiaomi mi note 10 lite )

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Sizde çözüm oldu mu rom yüklemek ve telefonumda silinmesini istemediğim çok şey var.
Ben bu problemi yaşamadım hiç. Bunun dışında insanların size önerebileceği bir çözüm yolu kalmamış

Oyla:

fkmlykia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
1
Ben bu problemi yaşamadım hiç. Bunun dışında insanların size önerebileceği bir çözüm yolu kalmamış
Aslında yaşayanlar var , Youtube de sırf bunun için yardım edin videoları var. Ama kimse çözümünü bilmiyor. Xiaomi pişmanlıktır onu anladım. Teşekkürler yinede. Hayatımda böyle saçma bir sorun yaşamadım hiç bir telefonum da

Oyla:

fkmlykia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
1
Costum rom ile de çözülmez ise sorun telefonun Bluetooth'unda olabilir. Ben de nadiren yapıyor yazılımsal olma ihtimali daha yüksek. Xiaomi işte bir tarafı hep yarım.
Öyleymiş gerçekten.... Büyük ihtimal yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben. Önceden çalışıyordu bir anda gitti.

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Öyleymiş gerçekten.... Büyük ihtimal yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben. Önceden çalışıyordu bir anda gitti.
Cihazı sıfırlamadan ve Custom ROM yüklemeden donanımsal mı yazılımsal mı anlayamazsınız

Oyla:

fkmlykia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
1
Umutlar tükeniyor drunk~~

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Kullandığınız MIUI sürümü kaynaklı bir problem olsa gerek. Önce fabrika ayarlarına dönerek olmaz ise sürüm güncelleyerek deneyeceksiniz.

Oyla:

fkmlykia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
1
Kullandığınız MIUI sürümü kaynaklı bir problem olsa gerek. Önce fabrika ayarlarına dönerek olmaz ise sürüm güncelleyerek deneyeceksiniz.
Fabrika ayarlarına dönüp deneyenler olmuş fakat işe yaramamış. Telefon artık güncelleme almıyor maalesef. Xiaomi note 10 lite. Xiaomi feedback attım cevap yok. Aptal bir marka. Çok pişman oldum

Oyla:
Üst Alt