Rom Multirom_Mi5S_7.4.20

ozmen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder
Cihazım
redmi note 3
Konular
11
Son sürüm 7.5.4
Arkadaşlar bir konuda yardım gerekiyor. Global 8.2 da Google play durduruldu hatası alıyordum. Yedek alıp temiz kurulum ile bu romu yükledim. Yedekten geri yükleme yaptım Google olay durduruldu hatası devam ediyor. Google play hata verirken yedek aldığım için oldu sanırım. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Arkadaşlar bir konuda yardım gerekiyor. Global 8.2 da Google play durduruldu hatası alıyordum. Yedek alıp temiz kurulum ile bu romu yükledim. Yedekten geri yükleme yaptım Google olay durduruldu hatası devam ediyor. Google play hata verirken yedek aldığım için oldu sanırım. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?
Hocam uygulamalardan google play e gir, ordan verileri sıfırla, telefon u yeniden baslat düzelecektir.

Mi 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozmen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder
Cihazım
redmi note 3
Konular
11
Hocam uygulamalardan google play e gir, ordan verileri sıfırla, telefon u yeniden baslat düzelecektir.

Mi 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptim hocam Duzelmedi, aynı hatayi vermeye devam ediyor

ozmen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder
Cihazım
redmi note 3
Konular
11
Suat hocam, romda orta tuşa (ev tuşuna) atama yapıldığında google now çalıştırılmıyor. ayarlar-tuşlar bölümünde orta tuşa atadım çalışmıyor ve cihaz kitleniyor.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Suat hocam, romda orta tuşa (ev tuşuna) atama yapıldığında google now çalıştırılmıyor. ayarlar-tuşlar bölümünde orta tuşa atadım çalışmıyor ve cihaz kitleniyor.
Hocam Google now bilmiyorum, kullanmıyorum. Ama başka birşey atadım, sorunsuz çalışıyor. Dediğin sorun Google now ile oluşuyor demek ki...

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Bu arada Google Play Hizmetleri hatasını çözdüm... Ayarlar-uygulamalar-Google Play Hizmetleri seçin... Altta uygulama izinleri var, oradan herşeyi aktif edin...

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
İlk mesaja bu haftaki fix eklendi. Fix sistemin çalışması ile ilgili değil. Romdaki İngilizce yerler Türkçe'ye çevrildi....

Üst Alt