Soru Multirom Stabil rom var mı ?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Arkadaşlar biraz araştırdım ancak multirom stabil bulamadım ve sitesinde VİP üye gibi şeylere rastladım sizce stabil bulma imkanımız var mı ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar biraz araştırdım ancak multirom stabil bulamadım ve sitesinde VİP üye gibi şeylere rastladım sizce stabil bulma imkanımız var mı ?
10 Şubat 2017 den bu yana stabil rom çıkarmıyorlar....nedenini bende bilmiyorum...ancak haftalık romları oldukça stabil diyebilirim

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam ben denedim gerçekten stabil değil 2-3 kere denedim çok yavaş bir sistem pro ve eu romların yanına yaklaşamaz en son 11.16 kurdum o gün içinde hemen eu roma geri döndüm belki stabil romu iyidir diye onu deneyecektım ki oda yokmuş dediğiniz gibi

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam ben denedim gerçekten stabil değil 2-3 kere denedim çok yavaş bir sistem pro ve eu romların yanına yaklaşamaz en son 11.16 kurdum o gün içinde hemen eu roma geri döndüm belki stabil romu iyidir diye onu deneyecektım ki oda yokmuş dediğiniz gibi
O zaman birde Mi Globe'yi denemelisiniz8=)wasntme~~

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam globeninde pek bir olayı yok ki bildiğiniz eu romları sunuyorlar ayriyeten bikaç şeyi romun içine dahil ediyor bilmediğim bi olayı varsa söyleyin hocam deneyeyim hemen

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam globeninde pek bir olayı yok ki bildiğiniz eu romları sunuyorlar ayriyeten bikaç şeyi romun içine dahil ediyor bilmediğim bi olayı varsa söyleyin hocam deneyeyim hemen
Daha ne olsun istiyorsunuz ki? hepsi neredeyse birbirinin aynı....daha teferruatlı bir rom istiyorsanız, Resurrection Remix'i tavsiye ederim

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam oda uzun zamandır güncellenmedi ama kullanacak olsam viper os tan kesinlikle şaşmam malesef RR gibi oda güncelliğini yitirdi.valla bu beta romlar bir hafta iyi bir hafta kötü ama stabilden daha iyiler orası kesin.ben bi iyi olanı bulamadım çünkü öyle romlar varli Chrome de 3-4 sekme açınca kasıyor sekmeler arası gezerken bu baya bir performans sorunu malesef ama viper os ta 1 kere yaşamadım bu olayı öyle bir rom istiyorum

Oyla:
Üst Alt