Rom Multi Rom

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Bu sürümlerin hepsi resmi Çin altyapısı kullanılarak yapılmış versiyonları içinde Türkçe ve bazı diller eklidir temel olarak Çin altyapısı mevcut denemek ve nostalji yapmak istiyorsanız tavsiye ederim zamanında çok kullandım harbi romlardır...

EpicRom Developer Team
Evet hocam harbi ronlardi bu rom
Bu sürümlerin hepsi resmi Çin altyapısı kullanılarak yapılmış versiyonları içinde Türkçe ve bazı diller eklidir temel olarak Çin altyapısı mevcut denemek ve nostalji yapmak istiyorsanız tavsiye ederim zamanında çok kullandım harbi romlardır...

EpicRom Developer Team
Dogrudur hoc bende kullandim ve cok harbi romlari var epic kadar guzel olmazlardan hem ns olmamasi ve en son stabili kullandim kuvuk bug vardi arda gelen cagrilari sesi az caliyordu ve isinma vardi baska hersey guzeldi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon anlayamadigim nednelerden donuyor ve dondugundan mesajar iki defa godiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sayin Escobar1945 hocam size kucuk bor sorum var siz bir gelisdirici olarak bana en dogrusunu soylersiniz cevablarsaniz sevinirim
Ben nereeye 2 aya oldu ve 15 den yukari rom degisdim ve her seferinde twrp yes data yapib rom kurdum bu romlatin arasinda linege os romida oldu ben simdi telefon stabil calismasi icin.ve yahut baska nednelerden fasbot rom yuklemeliyimmi yoksa farketmez nezaman lazim olur ozaman yukleyim

Son düzenleme:

KARABEY3620

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
redmi note 5
Konular
47
redmi note 5 whyred icin olan link hangisi acaba