Rom Multi Rom

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
batarya konusunda iyi bir rom denemeyen, denemek isteyen varsa tüm modeller için sürümleri buraya bırakıyorum oluşacak sorunlar için rom kurmayı detaylı araştırın sorumluluk kabul etmiyorum.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
batarya konusunda iyi bir rom denemeyen, denemek isteyen varsa tüm modeller için sürümleri buraya bırakıyorum oluşacak sorunlar için rom kurmayı detaylı araştırın sorumluluk kabul etmiyorum.

Üzülerek belirtmek isterim MULTİROM sitesi artık kapandı bu sürümler de eski versiyonları tabi nostalji yapmak isteyenler deneyebilir paylaşım için teşekkürler...

EpicRom Developer Team

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam buyuksun ya bende arayisa girmisdim kendi sitesi kapandigindan bulamiyordum ve burda bazıları global yaziyor ama ben bildigim multirom cin dayali yoksa buradaki linkler globala cevrilmiş hallerimi cevablarsaniz sevinirim

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Üzülerek belirtmek isterim MULTİROM sitesi artık kapandı bu sürümler de eski versiyonları tabi nostalji yapmak isteyenler deneyebilir paylaşım için teşekkürler...

EpicRom Developer Team
eyvallah hocam aynen ya multirom bence güzeldi epic kadar olmasada güzel rom değerlendirilir

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Bu sürümlerin hepsi resmi Çin altyapısı kullanılarak yapılmış versiyonları içinde Türkçe ve bazı diller eklidir temel olarak Çin altyapısı mevcut denemek ve nostalji yapmak istiyorsanız tavsiye ederim zamanında çok kullandım harbi romlardır...
Hocam buyuksun ya bende arayisa girmisdim kendi sitesi kapandigindan bulamiyordum ve burda bazıları global yaziyor ama ben bildigim multirom cin dayali yoksa buradaki linkler globala cevrilmiş hallerimi cevablarsaniz sevinirim

EpicRom Developer Team

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
bunları toplayan 4pda üyeleri ya global olması lazım emin değilim bu linkten denememedim ben global olabilir ama

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28

EpicRom Developer Team

Hocam cihazım RN 3 Pro 1 haftadır neredeyse her gün rom değiştirip duruyorum, bıktım artık, şu an MIUI 10 Global Beta 8.7.3'teyim başta gayet iyiydi, ama ertesi gün aşırı derece ısınmaya başladı, sadece Chrome'da gezinirken 41 dereceye çıkıyor, hepsini de TWRP üzerinden yaptım, acaba fastboot'tan temiz bir kurulum yapsam düzelir mi? Ve bana önerebileceğin rom vs. var mı? Pek özelliğe dayalı bir şey istemiyorum, cihazın batarya performansını arttırsın, aşırı ısınması olmasın yeter.

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hocam bu sürümlerin hepsi Çin tabanlı ve kendi dil repolari mevcut global diller olmasada belli bir dil desteği var tam olarak hatırlamıyorum şimdi...

EpicRom Developer Team

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Miui 10 tam oturmadı global sürümlerde bildirim, ısınma,kasma sorunları mevcut istersen Miui 9 global yada Miui 10 eu romları ile yolunuza devam edin..
Hocam cihazım RN 3 Pro 1 haftadır neredeyse her gün rom değiştirip duruyorum, bıktım artık, şu an MIUI 10 Global Beta 8.7.3'teyim başta gayet iyiydi, ama ertesi gün aşırı derece ısınmaya başladı, sadece Chrome'da gezinirken 41 dereceye çıkıyor, hepsini de TWRP üzerinden yaptım, acaba fastboot'tan temiz bir kurulum yapsam düzelir mi? Ve bana önerebileceğin rom vs. var mı? Pek özelliğe dayalı bir şey istemiyorum, cihazın batarya performansını arttırsın, aşırı ısınması olmasın yeter.

EpicRom Developer Team

Üst Alt