Soru MUIU Sürüm Güncelleme

Ragor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
İmei atılmış bir telefonum var 12.1.3 sürüm yüklü güncelleme ekranında güncelleme gösteriyor sanırım orası ota oluyor. Telefonda TWRP'de yüklü olduğunu fark ettim. Güncelleme yaparsam imei gidiyor mu?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ragor, Mi note 10 ise cihaziniz güncelleme ile IMEI silinmez...

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
IMEI silinmez ama güncelle dediğinizde de TWRP yüzünden güncelleme tamamlanmayacaktır. İndirin, TWRP'yi açın, Install kısmından güncelleme dosyasını bulun, yükleyin. Eğer TWRP kalsın isterseniz (ne olur ne olmaz, gerek olur diye) güncellemeyi yaptıktan hemen sonra Magisk'i de yüklemeniz lazım. Yoksa silinir TWRP.

Gho$T

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Yeni konu açmayın burdan sorayım benim cihazada imei atıldı otadan güncelleme yaptım twrp silindi tekrar twrp kursam otadan henüz gelmeyen 12.5.1 sürümünü yükleyebilir miyim magiks falan kurmaya gerek var mı root yapmak istemiyorum twrp kalıcı olmasada olur gerekirse başka bir güncelleme için tekrar kurarız

Tekrar tekrar twrp kurmanın da bir sakıncası var mıdır illa kalıcı hale getirmek gerekir mi

Gho$T

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Yeni konu açmayın burdan sorayım benim cihazada imei atıldı otadan güncelleme yaptım twrp silindi tekrar twrp kursam otadan henüz gelmeyen 12.5.1 sürümünü yükleyebilir miyim magiks falan kurmaya gerek var mı root yapmak istemiyorum twrp kalıcı olmasada olur gerekirse başka bir güncelleme için tekrar kurarız

Tekrar tekrar twrp kurmanın da bir sakıncası var mıdır illa kalıcı hale getirmek gerekir mi

Hallettim

Üst Alt