Diğer Muhtelif yedekleme metodları

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 173
  • Görüntüleme 32K

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Root vs yok maalesef hisuite, smart switch gibi uygulamalar yok mu acaba mi pc suite aşırı işlevsiz
Uygulamaları verileriyle almak için root gerekir ama uygulama verileri kalsın derseniz yine swift backup apk yedekleyebilir

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Konuyu hortlatacam ama benim 100gb alan dolu telefonumda, 128 GB hafızaya sahip telefonum, ana ekran düzeni, ayarlar, sms, arama kayıtları, bankacılık uygulamaları vs komple yedek nasıl alabilirim bunları. Fotolar müzikler vs pcye taşıdım.
Telefon modeli belirtmediğiniz için profilinizdeki telefonu ve MIUI kullandığınızı varsayıyorum. Ana ekran düzeni, ayarlar, temalar, notlar, wifi ayarları ve birkaç diğer ayarı daha Ayarlar - Cihazım - Yedekleme ve Geri Yükleme bölümünden yedekleyebilirsiniz. Daha önce sms ve arama geçmişi de yedekleniyordu fakat bende şuan devre dışı, kendim farklı arama ve mesajlaşma uygulaması kullanıyorum o yüzden olabilir, sizde aktifse deneyin. Buradan uygulamalar da yedekleniyordu verileriyle birlikte eskiden fakat MIUI 12 yada 13den sonra yedekleme yapamadım ben, hata veriyordu. Faruk hocamızın da bahsettiği gibi root gerekli uygulama verileri için fakat belirttiğim yerden ayarları, ana ekran düzenini..vs deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Telefon modeli belirtmediğiniz için profilinizdeki telefonu ve MIUI kullandığınızı varsayıyorum. Ana ekran düzeni, ayarlar, temalar, notlar, wifi ayarları ve birkaç diğer ayarı daha Ayarlar - Cihazım - Yedekleme ve Geri Yükleme bölümünden yedekleyebilirsiniz. Daha önce sms ve arama geçmişi de yedekleniyordu fakat bende şuan devre dışı, kendim farklı arama ve mesajlaşma uygulaması kullanıyorum o yüzden olabilir, sizde aktifse deneyin. Buradan uygulamalar da yedekleniyordu verileriyle birlikte eskiden fakat MIUI 12 yada 13den sonra yedekleme yapamadım ben, hata veriyordu. Faruk hocamızın da bahsettiği gibi root gerekli uygulama verileri için fakat belirttiğim yerden ayarları, ana ekran düzenini..vs deneyebilirsiniz.
Evet halen aynı telefonu kullanıyorum teşekkür ederim, bende arama geçmişi sms vs görünüyor 12.0.2 den sonra güncelleme yapmadığım için. Uygulama verileri olmasa da olur sadece banka uygulamaları biraz sorun çıkartır o kadar.

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Arkadaşlar tlf redmi note 10s ofox twrp ile sadece romu yedeklemek için hangi tıkları işaretlemek gerek
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt