Yardım Mop Pro akıllı harita ögrenme hatası

kenan2013

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Xiomi Mop Pro 2
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
Xiaomi robot Vacuum mop pro 2 süpürge aldım.Yeni harita oluşumunda 2 tane odaya hiç girmiyor.Defalarca resetledim ve fabrika ayarlarına çektim.Evde toplamda 5 oda var 3 une giriyor fakat 2 sine hiç girmiyor.Manuel kontrolde kendım gotursem ve orada temizligi baslat desem işe yararmı.Aynı sıkıntıyı yasayan varmı.

Bir sorum daha olacak ;

Cihazı 1.5 ay önce aldım. 2 kez fırça arızasından garantiye gitti ve doğru düzgün kullanamadım.2 gündür çalışıyor.Hiç reset atmasam ve kendi kendine 2 tane odaya girerse haritayı güncellermi ?

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,
Xiaomi robot Vacuum mop pro 2 süpürge aldım.Yeni harita oluşumunda 2 tane odaya hiç girmiyor.Defalarca resetledim ve fabrika ayarlarına çektim.Evde toplamda 5 oda var 3 une giriyor fakat 2 sine hiç girmiyor.Manuel kontrolde kendım gotursem ve orada temizligi baslat desem işe yararmı.Aynı sıkıntıyı yasayan varmı.

Bir sorum daha olacak ;

Cihazı 1.5 ay önce aldım. 2 kez fırça arızasından garantiye gitti ve doğru düzgün kullanamadım.2 gündür çalışıyor.Hiç reset atmasam ve kendi kendine 2 tane odaya girerse haritayı güncellermi ?
oncelikle sorun varsa cihazı ev tusuna basarak sıfırlayınız.sıfırlamadan sonra uygulamaya tanıtıp mi home menusunden haritayı sıfırlayınız daha sonra harita sıfırlamanın altında cihaz duzeyini ayarlayıp haritayı bastan yapınız.sorun yine duzelmez ise lazer sensorunuz arızalıdır tamiri yada değişimi gerekir.turuncu donen baslık.

Üst Alt