Çözüldü monster abra a5 sım kart nasıl takılır

Barkınaki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barkın ateşo
Cihazım
Resmi note 8pro
Konular
2
Monster a5 bilgisayarım var sım kart takacağım bazı internet sitelerinde sım kart yeri açma falan diyordu kafam karıştı .Sım kart girişi eğer burası ise sım kart yarısına kadar giriyor

Çözüm
3g yada 4g(LTE) m2 modul almaniz, bios uzerinden M2 yuvasini SSD yerine haberlesme modulu olarak secmeniz ve modulun sahip oldugu IMEI adresini pasaporta kayit ettirmeniz gerekiyor. Bu urunler genellikle yurt disindan temin edildigi icin IMEI kayit sorunu yaninda, gumrukten gecememe sorunu da olabilir. Turkiyede satan birini bulabilirseniz bilgisayariniz ile uyumlulugunu da kontrol etmeniz gerekiyor.

NOT: Bilgisayarinizda m2 yuvasina takili SSD varsa sokmeniz gerekebilir.

Başka bir forumda verilen cevap. Tavsiyem hiç ugrasmamaniz. Çünkü pasaport kayıt ücretleri sıfır telefon ücretleri kadar fiyata sahip

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Konu kategorisi yanlış. Düzeltildi

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
3g yada 4g(LTE) m2 modul almaniz, bios uzerinden M2 yuvasini SSD yerine haberlesme modulu olarak secmeniz ve modulun sahip oldugu IMEI adresini pasaporta kayit ettirmeniz gerekiyor. Bu urunler genellikle yurt disindan temin edildigi icin IMEI kayit sorunu yaninda, gumrukten gecememe sorunu da olabilir. Turkiyede satan birini bulabilirseniz bilgisayariniz ile uyumlulugunu da kontrol etmeniz gerekiyor.

NOT: Bilgisayarinizda m2 yuvasina takili SSD varsa sokmeniz gerekebilir.

Başka bir forumda verilen cevap. Tavsiyem hiç ugrasmamaniz. Çünkü pasaport kayıt ücretleri sıfır telefon ücretleri kadar fiyata sahip

Oyla: Çözüm
Üst Alt