Mod Modlu Zepp/Zepp Life - All in One (Android)

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Uygulamayı direkt orjinal linkiyle ekleyebilirsin zaten bence türkçe ile alakalı çeviri sorunu vs. yok ve ayrıca gelişmiş ayarlar menüsü ile türkçe bildirim filtrelerini benim çevirilerimle eklendi modlu uygulamaya. herhangi bir çeviri sıkıntısı olsa onlarda eklenirdi.
Uygulamayı ben yapmıyor başka birisine yaptırıyordum önceki sürümlerde farklar vardı. Bu sürümü kendisi yapmamış tamamen geekdoing forumundan bana bilgi vermeden alıntı yapmış. Bende öğrenir öğrenmez programı aldığı konunun linkini isteyip konuya ekledim. Bir daha o kişiye program yaptırmayacağım benkm modlama yapacak zamanım yok. Konuya program bundan sonra geekdoing forumundaki siteden eklenecektir. Alıntı olduğunu bilsem eklemezdim. Bu durum için programa emeği geçen herkesten özür diliyorum

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Google da oturum açabilmek için şu işlem adımları takip edilince sorun çözülüyor.

Google ile giriş yapabilmek için;
MiFit'i Kaldır-> Ayarlar -> Google -> Hesap Hizmetleri -> Bağlı uygulamalar -> Mi Fit'i sil -> Telefonu yeniden başlat -> Resmi Mi Fit'i yükle(Google Playden) -> google'da oturum aç -> resmi Mi Fit'i kaldır -> Mod Mi Fit'i yükle -> Google'da oturum aç.

Telefonu yeniden başlatmak önemli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ve ayrıca Magical Unicorn'un bahsettiği üzere uygulamada emeği geçenleri de konuya ekler ve orjinal mega linkini konuya eklersen daha iyi olabilir.
Eyvallah hocam sayende oturumu açtım dediğin gibi teşekkürler. clap~~

Esqes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suat
Cihazım
Xaomi
Konular
0
Eski modlu sürümleri de yüklermisin bikaç sorun buldum karşılaştırma yapacağım

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
4.1.0 sürümünden 4.4.0 sürümüne kadar eklenmiştir

Mertarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Huawei y6 2018
Konular
6
Selam arkadaşlar, ben yeni mi band 4 aldım ve bu notify bide bu modlu mi fit nedir bilmiyorum. Bunların ikisi de orijinal mi fit yerine geçiyormu? Birini yüklediğim de mi fit orijinale gerek kalıyor mu? Datayları ile yazarsanız sevinirim.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Selam arkadaşlar, ben yeni mi band 4 aldım ve bu notify bide bu modlu mi fit nedir bilmiyorum. Bunların ikisi de orijinal mi fit yerine geçiyormu? Birini yüklediğim de mi fit orijinale gerek kalıyor mu? Datayları ile yazarsanız sevinirim.
Modlu mi fit te orijinal silinip yerine kurulur. Notify ise yeni kullanıcılara önerilmiyor. Onda mi fit ile bağımlı fakat cihazın auth keyi ile mi fit olmadan çalışır. Auth key ise auth key bulucu mi fit ile bulunur

Üst Alt