Soru Modlu uygulamalar playstoreda güncelleme olarak görüntülenmesi hk.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
128
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14 Endonezya
Telefon Modeli
Mi 10T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Modlu uygulamalar playstoreda güncellemede görünmüyordu bugün bu durum yaşandı. Başka yaşayan var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-14-14-15-34-148_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-12-14-14-15-34-148_com.android.vending.jpg
    220,4 KB · Görüntüleme: 71

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Root var ise konu burada hocam.
Hocam bu sadece otomatik güncellenmeyi engelliyor sanırım play storedan güncelleme listesindeki tümünü güncelle deyince de güncelliyor yani işe yaramıyor o yüzden pek kullanışlı gelmemişti bana yani güncellemeler geldi diyelim topluca hepsini güncellerseniz bu modüldeki seçtiğiniz uygulamalar da güncelleniyor böyle olmaması için play storedan her uygulamaya tek tek güncelle deyip istemediklerimi güncellemiyordum dolayısıyla pek kullanışlı değildi benim için halen bu sorun var mı? hatta o zaman kullandığımda bu modülün ismi min detach diyeydi yanılmıyorsam. Bahsettiğm sorun giderildi mi yanıtlarsanız memnun olurum

Oyla:

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Hocam bu sadece otomatik güncellenmeyi engelliyor sanırım play storedan güncelleme listesindeki tümünü güncelle deyince de güncelliyor yani işe yaramıyor o yüzden pek kullanışlı gelmemişti bana yani güncellemeler geldi diyelim topluca hepsini güncellerseniz bu modüldeki seçtiğiniz uygulamalar da güncelleniyor böyle olmaması için play storedan her uygulamaya tek tek güncelle deyip istemediklerimi güncellemiyordum dolayısıyla pek kullanışlı değildi benim için halen bu sorun var mı? hatta o zaman kullandığımda bu modülün ismi min detach diyeydi yanılmıyorsam. Bahsettiğm sorun giderildi mi yanıtlarsanız memnun olurum
Hayır direkt olarak play storeden ayırıyor ve kontrol ettiğinizde yükle diye bir ibare görünmekte. Bende şuan da sorun yok listenizi bi kontrol edebilir misiniz?

Detach olan modülü txt dosyasını editleyip engellemeye çalışılıyordu ancak başarılı bir sonuç vermedi. Aynı geliştirici yeni bir modül yayınladı ve kullanışlı olan bu uygulama.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-15-07-24-02-377_com.termux.jpg
    Screenshot_2023-12-15-07-24-02-377_com.termux.jpg
    309,1 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2023-12-15-07-24-21-918_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-12-15-07-24-21-918_com.android.vending.jpg
    635,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Hayır direkt olarak play storeden ayırıyor ve kontrol ettiğinizde yükle diye bir ibare görünmekte. Bende şuan da sorun yok listenizi bi kontrol edebilir misiniz?

Detach olan modülü txt dosyasını editleyip engellemeye çalışılıyordu ancak başarılı bir sonuç vermedi. Aynı geliştirici yeni bir modül yayınladı ve kullanışlı olan bu uygulama.
Anladım teşekkürler bu sorun yüzünden modlu youtube u kaldırmıştım çünkü güncelleyince mod özelliği kayboluyordu ya da benimkinde böyle bir sorun olmuştur. Rom değişirsem youtubeu yüklemeyi tekrar deneyeceğim

Oyla:

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Anladım teşekkürler bu sorun yüzünden modlu youtube u kaldırmıştım çünkü güncelleyince mod özelliği kayboluyordu ya da benimkinde böyle bir sorun olmuştur. Rom değişirsem youtubeu yüklemeyi tekrar deneyeceğim
Bende sorun yaşadığım da APK olarak kuruyordum bu modüle denk gelince yeniden magisk üzerinden kullanmaya başladım.

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4

Modlu wps office ve vancedi bu sayede play storeden ayirdim. Guncelleme cikmiyor artik

Oyla:

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Play Store büyük güncelleme varmış ondan randımansız galiba