Modlanmış özelleştirilebilir MİUİ LAUNCHER ve WİDGETLER

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Red Mi Note 10 Pro Papp54 13.0.12 Stable A12 sürümünde sıkıntısız olarak çalışıyor papp54 geliştiricinin arayüzünden daha iyi daha stabil çalışıyor vallahi helal olsun arkadaşa iyi sabahlar
Güle güle kullan. Güzel yorumun için teşekkür ederim, evet özellikle miui 13 ile çok stabil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Poco f2 pro eu beta 22.1.13 sürümünde (Miui 13 A12) çalıştı, volume key ile yüklemeyi sorunsuz yaptım, bootlop sorunu yaşamadım (o modül yüklü değil), sadece bir kez uygulama ekranını açtığımda ne aşağıya kaydırdığımı algıladı ne uygulamayı açtı, cihazı yeniden başlattım, şu an böyle bir sorun yok, teşekkürler
Güle güle kullanın

Kzlattes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
3

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Son düzenleme:

Kzlattes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
3
arkadaşlar benim hatam sorunu çözdüm ve kurdum gayet stabil çalışıyor şuan her şey için teşekkürler

alikarakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 3
Konular
12
Stabil son sürüm olan modlanmış miui launcherı sizlere tanıtacağım memnun kalacağınıza eminim kısaca özet geçip desteklenen sürümleri söyleyeceğim. ÜÇ PARMAK AŞAĞI ÇEKEREK SS ALMA KAPALI GELEBİLİYOR AYARLARDAN AKTİF EDİNİZ //// ANİMASYON HIZINI VS "DEFAULT DENGELİ" YAPINIZ, yoksa kilit ekranı animasyonu olmayabiliyor.

DENENMİŞ SÜRÜMLER:
MİUİ 12.5 A11 GL- EU Rom --- MİUİ 13 A12 EU Rom

Çalışmayan: Bazı POCO modellerde çalışmayabiliyor. Bootloop sorunu olmuyor / ikinci bir launcher yükleyerek sıkıntısız şekilde test edebilirsiniz / çalışmaz ise modülü silip eski haline getiriniz / bir sorun olduğu halde ikinci yedek launcher ile sistemi düzeltebilirsiniz l.

KURULUM:

-İndirdiğiniz zip dosyasını Magisk v23 ve üzeri sürümlerden flashlayıp yeniden başlatınız / bu tarz farklı bir launcher mod kullanıyorsanız iptal ediniz iki mod çakışır.

-----MODÜL İNDİRME LİNKİ-----

Önemli Not: Kurmadan önce Bootloop Protector modulünü kurunuz ki bootlop olursa telefon format atmadan kurtarabilesiniz. Normal Launchera dönmek için modülü silip Launcher verilerini siliniz...***(Oluşabilecek sorunlardan ben ve Miui Türkiye forum'u sorumlu değildir)

KISACA ÖZELLİKLER :

-İos ve farklı tarzlarda son kullanılanlar menüsü
-Kilit açılış animasyonu ve animasyon ekleme
-Uygulama açılış animasyonları
-İos Dock
-Ana sayfa blur efekrleri / Klasör / Düzenleme
-Son kullanılanlar menüsü özelleştirme ve daha fazlası ekran görüntülerinde.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam ben bunu kurdum bootlopu da kurdum ama sürekli durduruldu hatası veriyor twrpden kaldırdım ama yine aynı en yapmam lazım

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
hocam ben bunu kurdum bootlopu da kurdum ama sürekli durduruldu hatası veriyor twrpden kaldırdım ama yine aynı en yapmam lazım
Launcherın ön bellek ve verilerini temizle kurduktan sonra. Bazı kişilerde nadir de olsa böyle oluyor telefon kullanımıyla alakalı galiba

alikarakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 3
Konular
12
Launcherın ön bellek ve verilerini temizle kurduktan sonra. Bazı kişilerde nadir de olsa böyle oluyor telefon kullanımıyla alakalı galiba
hepsini yaptım değişen bir şey yok nasıl silebilriim bunu twrpden vs

orda mısınız hocam telefon açılmıyor durduruldu hatası veriyor twrpden kaldıramaz mıyım bunu format mı atmam lazım

Son düzenleme:

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
hepsini yaptım değişen bir şey yok nasıl silebilriim bunu twrpden vs

orda mısınız hocam telefon açılmıyor durduruldu hatası veriyor twrpden kaldıramaz mıyım bunu format mı atmam lazım
Forumda twrp den magisk modülü kaldırma konusu var oradan yardım alabilirsiniz. Konuyu iyi okuduysanız ikinci bir launcher yükleyin demiştim ne olur ne olmaz diye ve bir de miui ve android sürümü nedir cihaz nedir?

Üst Alt