Uygulama [MODDED]Google Camera [HDR+][60Fps]Slow Motion

berkan010

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Neyse sağlık olsun teşekkürler

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Çalışması için gerekli fix ler var orjinal konuda göz gezdirdim çözümler mevcut fakat şu anda bakıp düzeltme ihtimalim yok malum diriliş Ertuğrul günü yarın konuyu duzenlerim inşallah

MI 5s Eu beta 7.11.30

berkan010

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Çalışması için gerekli fix ler var orjinal konuda göz gezdirdim çözümler mevcut fakat şu anda bakıp düzeltme ihtimalim yok malum diriliş Ertuğrul günü yarın konuyu duzenlerim inşallah

MI 5s Eu beta 7.11.30

Siz baya iyi anlıyrosunuz herhalde miui den teleofnuum dün güncelledim miui 9 kararlı sürüme mi 6 miui 8 de animasyon kapalıydı miui 9 da öyle bi seçenek yok güncelledim sanki sarjı daha çok gidiyor gibi geldi animsyondan olabilir mi pil kullanımına baktığımda android sistem %20.1 en üstte altında android %7.6 sonra whatsapp 7.2 gözküyor ekran sürekli açık animasyon bu kadar etkiler mi miui 9 kararlı da animasyon kapatma var da ben mi bulamadım acaba

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
mi 6 custom ROM da olur mu? miuipro mesela?

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Siz baya iyi anlıyrosunuz herhalde miui den teleofnuum dün güncelledim miui 9 kararlı sürüme mi 6 miui 8 de animasyon kapalıydı miui 9 da öyle bi seçenek yok güncelledim sanki sarjı daha çok gidiyor gibi geldi animsyondan olabilir mi pil kullanımına baktığımda android sistem %20.1 en üstte altında android %7.6 sonra whatsapp 7.2 gözküyor ekran sürekli açık animasyon bu kadar etkiler mi miui 9 kararlı da animasyon kapatma var da ben mi bulamadım acaba
Cok fazla etkilemez animasyon

berkan010

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Teşekkürler Android sistemi yukarda olması derin uykuya yatmadığı için midir yoksa normal mi kabul edilir

erdi1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi6
Konular
1
Bakınca çok farkediyormuş gibi duruyor hocam. Paylaştığınız için sağolun.
[doublepost=1512588092,1512588072][/doublepost]

Bunu duyduğum için üzüldüm hocam.
fix adı altında çıkan birkaç apk ve apk içinde tavsiye edilen ayarlar var. En iyi ihtimalle Gcam açıyor otomatik odaklama yapıyor hdr çalışıyor fakat manuel odaklama olmadığı için ve dolayısıyla ekrana dokunmadan resmi çekmek gerekiyor.Ekrana dokunup odak yaptığın an fotograf çekemiyorsun.Yine otomatik olduğu için çerçeve içinde kafasına göre falan odaklıyor kamera.Kendi kamerasından çok geride resimler çeker. Bunu sadece mi6 ve Mix2 için belirtiyorum bu arada.Cevabı başka okuyanlar olursa yanlış anlaşılmasın.Yoksa harika bir port.
Bunun yerine system-etc-device features içinde xml den hdr satırını true olarak değiştirin.Stock kameraya 2 farkı hdr seçeneği gelir.Biri açık biri koyu tonlardadır.Kesinlikle daha iyi resimler çekersiniz

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
fix adı altında çıkan birkaç apk ve apk içinde tavsiye edilen ayarlar var. En iyi ihtimalle Gcam açıyor otomatik odaklama yapıyor hdr çalışıyor fakat manuel odaklama olmadığı için ve dolayısıyla ekrana dokunmadan resmi çekmek gerekiyor.Ekrana dokunup odak yaptığın an fotograf çekemiyorsun.Yine otomatik olduğu için çerçeve içinde kafasına göre falan odaklıyor kamera.Kendi kamerasından çok geride resimler çeker. Bunu sadece mi6 ve Mix2 için belirtiyorum bu arada.Cevabı başka okuyanlar olursa yanlış anlaşılmasın.Yoksa harika bir port.
Bunun yerine system-etc-device features içinde xml den hdr satırını true olarak değiştirin.Stock kameraya 2 farkı hdr seçeneği gelir.Biri açık biri koyu tonlardadır.Kesinlikle daha iyi resimler çekersiniz

Epic romda HDR Pro olması dediğiniz ayar yüzünden olabilir o zaman hocam. Paylaştığınız bilgiler için çok sağolun.

Üst Alt