Uygulama [MODDED]Google Camera [HDR+][60Fps]Slow Motion

halikjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
halikjk
Cihazım
mi max
Konular
2
Bu arada 60 Fps alabiliyormusunuz 1080P'de merak ediyorum , 60 Fps video kaydedemiyor benim bildiğim.

Kendi kamera uygulamasından HDR+ çekimi düşük ışıkta en az 2 kat daha net deneyin farkı görün ...

Ayrıca hocam SnapDragon 820/821/835 kullanan her cihazda kullanılabilir diğer cihazlarda açılsa bile sorun çıkarabilir veya istenilen performans yakalanamayabilir demek istediğim o ...
Diğer çözünürlüklerde de 60 fps kaydedemiyor. Kaydedilen videolar 60fps değil, olmuyor nedense.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Bazı sürümleri 60 Fps video kaydedebilir ama ben rast gelmedim birkaç arkadaş rastgelmiş :)

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
60 fps video çekiyor ve kaydediyor sıkıntı yok arkadaşlar ayrıca karanlık çok az ışık alan bir yerde çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum flas kapalı iki kameradada hdr çekim google hdr+farkı ve yorumu size bırakıyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Eu beta 7.11.30

szm428

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
szm428
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
60 fps video çekiyor ve kaydediyor sıkıntı yok arkadaşlar ayrıca karanlık çok az ışık alan bir yerde çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum flas kapalı iki kameradada hdr çekim google hdr+farkı ve yorumu size bırakıyorum

MI 5s Eu beta 7.11.30

Mi5s için Google Camera uygulamasının aşağıdaki versiyonlarını tavsiye ederim. Bu versiyonlarda HDR+'nın tam olarak çalıştığını göreceksiniz ve resimlerdeki değişimin farkına varacaksınız.

google kamera (linkte)
(fotoğrafların kalitesini gerçekten fark edeceksiniz.) (android v7.0 (miui9) ve üzeri için : mgcb_7.0h_c2apı_full_pxl2_v.1.4_60fps_noburst_v3.apk dosyasını android v6.0 (miui8) için camera_com.google.android.googlecamera.apk dosyasını indirip kurunuz)
miui 9 için link
miui 8 için link

orj. link kaynak:

halikjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
halikjk
Cihazım
mi max
Konular
2

MI 5s Eu beta 7.11.30
Kaydedilen videonun media özelliklerine baktığınızda 60fps mi görüyorsunuz yani? Çünkü bende de çekiyor kaydediyor ama yine 30fps olarak.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Mi note 3 de kamera uygulamasını yükledim çalışmadı, ilk mesajda yazılan build prop da bahsi geçen düzeltmeyi yapınca çalıştı. Ben mi note 3 de bir fark göremedim. Yazılım ile mi note 3 ün kamerasını düzelttiklerini, mi6 kullananların da güncelleme ile mi note3 ün kamera yazılımını beklediklerini okumuştum. Belki mi note3 de o yüzden fark olmamıştır

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trippin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
merak edenler için konuya destek amacıyla kendi karşılaştırmamı yaptım, mi note 3 te çekilen fotoğraflar ve detayları şu şekilde. bence fark bariz ortada!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kerem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kere.
Cihazım
smartultra 6
Konular
9
Bendede aynı şekilde 60fps akıcılığı yok ve ön kamera portre kısmında yeşil çekiyor

Üst Alt