Diğer [MOD] [Fix] Mi8 için Ses Bit Hızı Arttırma

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Magisk vs. bilgim yok. Bu yöntem dışında video ses bit kalitesini arttırma imkanım yok mu? Yoksa magisk nasıl yapılır? Risk almaktan korkuyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Gcam kullanın hocam Gcam stoktan daha yüksek bit kalitesiyle video çekim yapıyor

Restless

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Mi
Gcam kullanın hocam Gcam stoktan daha yüksek bit kalitesiyle video çekim yapıyor
Mi 8 Kullanıyorum. Gcam'de ve kendi kamerasında 192 kbps. Diğer tüm Xiaomi telefonlarda 96 kbps'ymiş. Mi 8 bile böyle berbat ses kaydediyorsa diğer modelleri düşünemiyorum. Eski iPhone 6 telefonum bile daha iyi video sesi kaydediyordu. Amacım 256 ya da 320 yapmak. 960'ta olabilir tabi

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
960 bile yapsanız ses kaliteli olmayacaktır bizzat denemiştim

Restless

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Magisk olmadan yapılabiliyor mu?

Godfather06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aliş
Cihazım
mi 8
Konular
23
Bu nedir?
Bu mod, ses bit hızını utanç verici 96kb/sn'den kayda değer 320 kb/sn'ye yükseltir. Böylece daha zengin, daha hoş bir ses kalitesi sunar. Daha fazla detay için buyurun okuyun

Gereksinimler :
- Magisk yüklü bir telefon
- Açılmış bir zihin (önemli!)

* NOTLAR * (OKU):
- Tüm ROM'lar bu modla uyumlu değildir, sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda TWRP üzerinden magisk modülünü silebilirsiniz. UYARILDIN!

Download :
Ekten indiriniz.

Magisk üzerinden yükleyin. MIUI 11 ile uyumludur.
Geliştirici seçeneklerinden yapılabiliyor sözde.Geliştirici seçeneklerinden çıkıp tekrar girdiğinde tüm ayarlar kayboluyor.Miuı 10 da aynı hata vardı.Özellik koyuyorlar ama kullanamıyoruz ne büyük saçmalık

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Bu nedir?
Bu mod, ses bit hızını utanç verici 96kb/sn'den kayda değer 320 kb/sn'ye yükseltir. Böylece daha zengin, daha hoş bir ses kalitesi sunar. Daha fazla detay için buyurun okuyun

Gereksinimler :
- Magisk yüklü bir telefon
- Açılmış bir zihin (önemli!)

* NOTLAR * (OKU):
- Tüm ROM'lar bu modla uyumlu değildir, sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda TWRP üzerinden magisk modülünü silebilirsiniz. UYARILDIN!

Download :
Ekten indiriniz.

Magisk üzerinden yükleyin. MIUI 11 ile uyumludur.
Hocam, miui 11 global'de magisk üzerinden yüklersem bootloop sorunu yaşamam değil mi?
Mesela siz hangi sürümde denediniz?

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
MIUI den aosp rom olan derpfest roma geçtim cihaz mi8. Gcam kurulu ve artık çektiğim videolarda bass sesleri patlak cızırtılı şekilde çıkmıyor gayet net ses var. Tabi MIUI de çektiklerime göre ses seviyesi düşük biraz ama bariz çok net ses var. Bu ses kalitesini neden MIUI de yakalayamıyoruz?

Üst Alt