Yardım Mobil veri kapalı ama H+ Simgesi çıkıyor

erdemd80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Arkadaşlar telefonu 10.1.2.0 versiyona güncelledim ama sorunum mobil veri kapalı olmasına rağmen yukarıda H+ simgesi çıkıyor wi-fi açınca wifi ikonu gelince H+ kayboluyor wifiyi kapatınca H+ geri geliyor. Çok rahatsız edici.
Bir üst versiyona geçersem pil tüketimi artar diye geçmek istemedim.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

numan5151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Ma1
Konular
10
Güncelleme sonrası hard reset atmak bu tip problemleri çözüyor. yedek almanızı ve telefonu sifirlamanizi tavsiye ederim

Oyla:

erdemd80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Cevap için teşekkürler. Telefonu yedekleme ve Hard reseti öğreten video veya web link nereden bulabilirim?

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Aynı sorun bende de var, sanırım GPS sistemi ile alakalı

Oyla:

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Bu bayadir bu şekilde zaten neti kapatınca sadece h gözüküyorsa sıkıntı yok h+ oluyorsa bi sıkıntı olur mu bilmiyorum oda sadece netine etkisi olur

Oyla:

numan5151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Ma1
Konular
10
Cevap için teşekkürler. Telefonu yedekleme ve Hard reseti öğreten video veya web link nereden bulabilirim?
İnternete yazarsanız telefonun modeli ile birlikte konu anlatımlı mevcut rahat bir şekilde yapabilirsiniz

Oyla:

alpmer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Bu nasıl bir sorun teşkil ediyor. Yardımcı olmak açısından soruyorum. H+ yazması internetin mobil veriden gitmesi demek degil ne zaman yukarı aşağı oklar yanıp sönüyor o zaman mobil veri aktif oluyor. Siz wifi bağlansanız da h+ yazmasa da zaten hücresel bağlantı tipi h+ olmaya devam edecektir. (Soruyu yanlış anlamış olabilirim.)

Oyla:

numan5151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Ma1
Konular
10
Bu nasıl bir sorun teşkil ediyor. Yardımcı olmak açısından soruyorum. H+ yazması internetin mobil veriden gitmesi demek degil ne zaman yukarı aşağı oklar yanıp sönüyor o zaman mobil veri aktif oluyor. Siz wifi bağlansanız da h+ yazmasa da zaten hücresel bağlantı tipi h+ olmaya devam edecektir. (Soruyu yanlış anlamış olabilirim.)
Sadece çekim üçgeni gözükür normalde arkadasta sanki veri acıkmış gibi H+ gözüküyormus bu yazılımsal bence format atınca duzelecektir

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Bağlantı hızı göstergesi çentikli ekranda sinyalin yarısının gözükmesini engelliyor Pocophone için, diğer modelleri bilmiyorum.

Oyla:
Üst Alt