Yardım Mobil Veri Açılmama Sorunu

mrcn0151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emircan
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Selamlar mobil veride bir sıkıntı var mobil veriyi açamıyorum telefonu aaçıp kapattım olmaddı httı çıkarttım takatım olmadı benim hattı başka telefona takınca internet o telefonda açılıyor başkasının hattını benim telefona takıncada açılıyor fakat benim hat benim telefonda iken mobi veri açılmıyor nasıl halledebilirim

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Buda Video

Not : Video gözükmüyorsa favede izle seçeneğine tıklayın gene sorun olursa youtbe yüklerim yeterki soruun çözülsün teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı Resimlerden çok fazla eklenmiş kusura bakamyın.

mrcn0151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emircan
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Kartınızı diğer SIM slotunda denediniz mi?

Bir de farklı bir SIM kartı sizin cihazınızda dener misiniz?

farklı sim kartı benim cihazımda mobil veriyi açıyor , benim hattımda farklı cihazda mobil veriyi açıyor diğer slotuda denedim olmadı

Oyla:

Larzuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hocam o sorun bende de bi kaç kere oldu global rom kullanırken oluyor gün icerisinde mobil veriyi fazla kullaninca internet gidiyodu.custom romlarda o sorun yok ya custom rom yüklemeniz lazım ya da 2 3 gün bekleyin kendiliğinden düzeliyor

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
farklı sim kartı benim cihazımda mobil veriyi açıyor , benim hattımda farklı cihazda mobil veriyi açıyor diğer slotuda denedim olmadı
Hocam bu durumda sıkıntı SIM kartınızda gibi görünüyor. SIM Kart değişikliği yapmanız gerekli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam o sorun bende de bi kaç kere oldu global rom kullanırken oluyor gün icerisinde mobil veriyi fazla kullaninca internet gidiyodu.custom romlarda o sorun yok ya custom rom yüklemeniz lazım ya da 2 3 gün bekleyin kendiliğinden düzeliyor
Siz güvenlik uygulaması içinden günlük veri sınırı açmışsınız. BU özellik günlük veri kullanımınız belirli bir miktarı geçtiğinde mobil veri kullanımını otomatik olarak durdurur. mrcn0151 bu ayarları kontrol ettiğini ve sınır olmadığını belirtti.

Oyla:

Larzuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hocam o ayarlari defalarca değiştirdim internette bu konuyla ilgili acılan bütün konulara baktım sayılır mi forum xda da dahil çözümlerin hiç biri işe yaramadı 2 3 gün sonra kendiliğinden düzeldi. Bu problem global romlarda oluyordu simdi custom romlar ı kullanıyorum öyle bi sorun olmadı henüz

Oyla:
Üst Alt