Soru Mobil radyo gücü güncelleme yapmıyor

Data226

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
1
Redmi 8 A Cihazda Radyo gücü kapalı ve açılmıyor. Açık diye ayarladıktan sonra çıkınca geri kapalıya dönüyor. Bu yüzden telefonda sim kart çalışmıyor yani telefon çekmiyor. Arama yapmaya çalıştığım zaman ise uçak modunu kapatın diyor halbuki oda açık değil. Başka bir Xiaomi cihazında denedim ve kapatıp açılabiliyor orası sıkıntısız. MIUI 12.0.2 güncellemesi ile bu sorun geldi. Bugün 12.0.3 güncellemesi geldiğini gördüm ve indirdim kurdum fakat değişen birşey olmadı. Telefonun kilidi açık olmadığı için eski romu yükleyemiyorum. Sim kart çalışmadığı için de kilidi açamıyorum. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? (IMEI numarasında veya sim kart yuvasında sorun yok) Sim kart farklı telefonda sıkıntısız çalışıyor. Mobil radyo gücünü açıp aşağıdan güncelleme yapılmıyor güncelleme eror diyerek radyo gücü tekrar kapanıyor Lütfen yardımcı olur musunuz.

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba, yaşadığınız sorun oldukça karmaşık görünüyor ancak çözüm bulunabilir. Öncelikle, sorunu daha detaylı inceleyebilmek için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

1. Cihazınızın uçak modunu açıp kapatarak tekrar deneyin. Bazı durumlarda bu sorunu çözebilir.
2. Ayarlar > Ek Ayarlar > Sistem güncellemesi'ne giderek mevcut güncellemenin yanı sıra sistem güncellemelerini kontrol edin. Herhangi bir güncelleme varsa cihazınızı güncelleyin.
3. Wipe Cache veya Factory Reset gibi seçenekleri denemek için cihazınızı kurtarma moduna alın. Ancak, bu işlem verilerinizin silinmesine neden olabilir, bu yüzden verilerinizi yedeklemeniz önemlidir.
4. Eğer sorun devam ederse, Xiaomi Destek ile iletişime geçerek daha kapsamlı teknik destek alabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, cihazınızda donanımsal bir sorun olabilir ve bu durumda cihazınızı bir servise götürmeniz gerekebilir. Umuyorum ki bu öneriler sorununuzu çözmenize yardımcı olabilir. Herhangi başka bir sorunuz varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi şanslar!

Üst Alt