Yardım Mobil Ağ Kullanılamıyor Hatası

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
Tercih edilen ağ tipi 5G seçilmiş olabilir mi? Cihaz 5G bağlantı istiyor olabilir hâliyle olmayınca da veri gelmiyordur.

cemil.buyukciftc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
mi 9
Konular
1
Tercih edilen ağ tipi 5G seçilmiş olabilir mi? Cihaz 5G bağlantı istiyor olabilir hâliyle olmayınca da veri gelmiyordur.
Veri bağlantısında sıkıntı yok 4.5 G gözüküyor yukarıda wp telegram faceyoutube hepsinde veri bağlantısı var sesl. Arama gelmiyor gitmiyor sorun bu sadece ... Hani sesli arama yaparken 4.5 G den H ye geçiyor ya bunda öyle birşey olmuyor ...

RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

night hunter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhamed
Cihazım
xiaomi
Konular
0
sizin cihazınız model numarası sonunda c yazıyor muhtemelen cin modelidir şimdilik çözümü yok ama yakında cıkar kesin 'cin modeli repair işleminden sonra sadece 4.5 g de hat ceker 3g 2g Çalışmaz bilginiz olsun alırken 100-200 asagı kacıp zarar etmeyin

savaronajointed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil Büyük
Cihazım
xiaomi Human
Konular
0
sizin cihazınız model numarası sonunda c yazıyor muhtemelen cin modelidir şimdilik çözümü yok ama yakında cıkar kesin 'cin modeli repair işleminden sonra sadece 4.5 g de hat ceker 3g 2g Çalışmaz bilginiz olsun alırken 100-200 asagı kacıp zarar etmeyin
bu tip cihazları çok bilmeden alıyoruz o yüzden kaynaklanıyor...

night hunter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhamed
Cihazım
xiaomi
Konular
0
geneli fiyata bakıyor adam yazmıs 2100 tl digeri yazmıs 1800 tl asla para yalan konusmaz arkadaslar.

night hunter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhamed
Cihazım
xiaomi
Konular
0
bu olayın çözümü içi açılarak orda direnc var onunla ilgili çözümü mevcut

night hunter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhamed
Cihazım
xiaomi
Konular
0
telefon acılır bır tane direnç çıkarılır çift imei yazılır problem biter burada reklam vermek istemiyorum

cemil.buyukciftc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
mi 9
Konular
1
telefon acılır bır tane direnç çıkarılır çift imei yazılır problem biter burada reklam vermek istemiyorum
5g yi hanıma aldım kafamın etini yiyor her gün buna bir an evvel bir çözüm bulmak zorundayım...

RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fazıl_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fazıl
Cihazım
Resmi Not 10 5G
Konular
0
çekememe problemimini biraz araştırdım 5gli biraz cihaz olduğundan mütevellit ülkemizde olmayan bazı şebeke planları telefonda bunu düzeltmek için telefon ayarlar ; teelfon hakkında ; tüm özelikler ; Dahili depolama bu sekmeyi birkaç kez ard arda tıklayınca ;telefon bilgileri 1 ve 2 çıkıyor siminiz hangisinde takılı ise ona tıklayıp TR için gerekli senaryoyu tıklamanız yeterli...
Tr için gerekli senaryo nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar, Redmi note 10 5g telefonum da kimseyi arayamıyorum, mobil veri hiç çekmiyor. Telefonda böyle bir sorun yoktu ama telefon çekmeyen bir yere gittik o sırada mobil veri gitti. Ama şuanda normalde çeken yer de telefon çekmiyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz 😊
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sorununuza çöz bulabildiniz mi?

Son düzenleme:
Üst Alt