Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
SIM kartınızı listedeki telefonlardan birine takıp o mesajı atın. Sonra SIM kartı kendi telefonunuza taktığınızda her şey uygun ise VoWifi ve VoLTE çalışacaktır.
samsung not 5 kullanan birisi yokmu 10 dakikalığına al kartını tak mesajını yaz volteni açtır

Dediklerinizi yaptım volte aktif oldu ancak vowifi olmadı sanırım eksik yaptığım birşey var yine de sağolun

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Dediklerinizi yaptım volte aktif oldu ancak vowifi olmadı sanırım eksik yaptığım birşey var yine de sağolun
nasıl eksik olan nedir *#*#86583#*#* *#*#869434#*#* arama ekranından bu kodları tuşla tamamdır

zeus4u

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
Aynı durum bende de mevcut, artık miui 11 i beklmeye karar verdim

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Mi8 global kararlı 10.3.5.0 sürümünü kullanıyorum. Bahsedilen uygulamayı indirdim ama uygulama içinde modem config diye bir yer yok. Modem config denilen zımbırtının uygulama içinde görünmesini nasıl sağlarız.

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Mi8 global kararlı 10.3.5.0 sürümünü kullanıyorum. Bahsedilen uygulamayı indirdim ama uygulama içinde modem config diye bir yer yok. Modem config denilen zımbırtının uygulama içinde görünmesini nasıl sağlarız.
10.4 en düşük gerekli olan sürümdür, başlıktada belirtmiştim...

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
10.4 dahamı üst bir sürüm oluyor. Peki öyleyse mi8 mi6 dan daha yeni bir model olmasına rağmen mi6dan daha eski bir sürüm mü kullanmış oluyor.

Adnan008

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
1
xiaomi mi9 xiaomi.eu rom 9.9.27'de MIUI 11 BETAda turkcell ile yaptım.
bedava olan quickshortcutmaker'ı kullandım, modem config diye aratıp try'a basınca (ne yazıkki bu program çok eski olduğu için kısayol yapmıyor ama yine de istediğiniz ayarlara erişebilirsiniz) açıldı, aşağılarda vodafone volte turkey'i seçtim. ve çalıştı. volte zaten çalışıyordu, şuan vowifi de çalışıyor. teşekkürler!
ana mesajdaki büyük başlıklar gibi isimler geçmiyorda hepsi MBNLoader olarak geçiyor, 2-3 dakika okumayla bulursunuz, aşağının biraz üstünde.

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
xiaomi mi9 xiaomi.eu rom 9.9.27'de MIUI 11 BETAda turkcell ile yaptım.
bedava olan quickshortcutmaker'ı kullandım, modem config diye aratıp try'a basınca (ne yazıkki bu program çok eski olduğu için kısayol yapmıyor ama yine de istediğiniz ayarlara erişebilirsiniz) açıldı, aşağılarda vodafone volte turkey'i seçtim. ve çalıştı. volte zaten çalışıyordu, şuan vowifi de çalışıyor. teşekkürler!
ana mesajdaki büyük başlıklar gibi isimler geçmiyorda hepsi MBNLoader olarak geçiyor, 2-3 dakika okumayla bulursunuz, aşağının biraz üstünde.
mmengi hocam bahsetmişti yeni cihazlardaki bu sorunu, liste hiç gözükmeyebiliyormuş. Bu yöntem işe yaramazsa oneplus cihazlarındaki gibi PDC programı işinize de yarayabilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu düzenlendi. Çalışan cihazları buraya yazarsanız ana sayfaya eklerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Cihazımı 5t ile takas yaptığımdan aosp romlarda malesef vowifi çalıştıramaycağım. Şimdiden yardımda bulunduğum herkese iyi günler dilerim...

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
İyi haber, mi 6 miui 11 eu stable'da vowifi hiç bir ayar yapmadan sadece kodu yazarak çalıştı shortcut programına gerek yoktur yani volte için.

Kötü haber, wovifi yine çalışmıyor.

Üst Alt