Soru Mix 3 vs s10e

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Arkadaşlar sizler bu cihazı kullanıyorsunuz bu nedenle sizlere sorayım dedim. Mix 3 vs s10e arasında kalsanız hangisi seçerdiniz? Fiyatlar şu an aynı.

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
oneplus 6 kullaniyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.
ekran bi kere OPTİC amoled yani xiaomilerdeki amoled ekranlarla kiyaslama bile.mi8 kullandim ve oneplus 6 ile test ettim ekranlarini.

kulaklik girisi var.

Saf google arayuzu oldugundan cok hizli ve seri calisiyor.

Miui daha kapsamli oldugu icin her zaman minik buglar oluyor ve olacaktir ama oneplusta bu yok.bu yuzden mi 8 den oneplus 6 ya gectim.

kamera konusunda pek anlamam.gunduz cok guzel cekiyor ama karanlikta karincalaniyor.gece modu falan var denemedim acikcasi

video kalitesi mi9 daki gibi titremeler yok.1080p 60fps catir catir cekiyor videoyu titretmeden

oyun konusunda cok iyi.asiri isinma olmuyor ama ilima oluyor tabiki.rahatsiz edici degil.2 saat pubg oynadim.performans dusmesi yasamadim ve 60fps oynadim ozellikle belirteyim.

ben cok telefon degistiririm.simdide samsung note 9 a merak saldim.oneplus 6 dusunursen bendeki satiliktir.

link:

Oyla:

ygider56

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Security
Konular
10
oneplus 6 kullaniyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.
ekran bi kere OPTİC amoled yani xiaomilerdeki amoled ekranlarla kiyaslama bile.mi8 kullandim ve oneplus 6 ile test ettim ekranlarini.

kulaklik girisi var.

Saf google arayuzu oldugundan cok hizli ve seri calisiyor.

Miui daha kapsamli oldugu icin her zaman minik buglar oluyor ve olacaktir ama oneplusta bu yok.bu yuzden mi 8 den oneplus 6 ya gectim.

kamera konusunda pek anlamam.gunduz cok guzel cekiyor ama karanlikta karincalaniyor.gece modu falan var denemedim acikcasi

video kalitesi mi9 daki gibi titremeler yok.1080p 60fps catir catir cekiyor videoyu titretmeden

oyun konusunda cok iyi.asiri isinma olmuyor ama ilima oluyor tabiki.rahatsiz edici degil.2 saat pubg oynadim.performans dusmesi yasamadim ve 60fps oynadim ozellikle belirteyim.

ben cok telefon degistiririm.simdide samsung note 9 a merak saldim.oneplus 6 dusunursen bendeki satiliktir.

link:
ben 1 ay 6T kullandim.herseyiyle guzel cihaz tek eksigi kamerasi. ben begenmedim.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt