Soru Mix 3 Den Mi 9 a Geçilir Mi

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Merhaba arkadaşlar. Şuan mi mix 3 kullanıyorum. bildiğiniz üzere güncellemeleri kestiler.eu da mi room da vs güncelleme gelmiyecek. mix 3 den mi 9 a geçmelimiyim geçmemelimiyim ? oyun oynamıyorum. bana günlük 5 saat ekran süresi yetiyor.genel kullanımım sosyal medya uygulamalarıbirde rom işlerine meraklayım. smartisan rom olsun flyme rom olsun bunun gibi gibi arayüzleri seviyorum. sizce bu cihaza geçmeli miyim ? yokda K20 Pro Ya mı Geçmeli

Son düzenleme:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Mi 9 kullanmış birisi olarak onun yerine aynı fiyatlara Mi 9T Pro öneririm, üstüne biraz daha koyabilirseniz diğer hocalarım gibi poco f2 Pro öneririm

Mi 9 bataryası harici alınacak bir telefon, bataryası sizi üzer.

Oyla:

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Mi9-Pocof2pro
İşlemci 855-865
ekran 6,39-6,67
kamera 48-64
video 4k-8k
batarya 3300-4700
sar 1,3-0,7
android 9-10
dokunma- x-180hz
5g yok-var
çıkış 2019-2020
Yazılım desteği ?

Tek eksiği kablosuz sarj.
Artısı 3D Vapor-Chamber Soğutma, Yüksek Kaliteli (Hi-Fi) Ses

Bence aradaki fark için 900 tl az.
haklısınız hocam ama içerikde bahsettiğim gibi 4k da 8 k da işimie yaramıyor.oyun oynamadıgım için 180 hz ve sp 865-855 de işime yaramıyor bana tek yarayan batarya ve yazılım desteği 2019 cihaza yazılım desteği kesilmesini hiç anlamıyorum. ama değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok hocam yanlış anlaşılacak bir durum yok, f2 pro tabiki Mi 9 dan çok daha iyi ve işlevsel bir cihaz. Ancak arkadaş oyun oynamıyor, özel bir şey yapmıyor, günlük bir kullanım bekliyor sadece. Birde sevdiği için Rom çeşitliliği istiyor. Doğal olarak mi 9 daha mantıklı geliyor. Arkadaşın istediğinden anladığıma göre f2 pro çok keyfi kalıyor.

Yazılım konusunda ben forum ahalisinin çoğunluğu gibi düşünmüyorum. Sorunsuz bir sürüm geldikten sonra isterse bu gün desteği kessin, benim kullanımımı etkileyecek bir durum olmaz.

Bende de neredeyse 5. senesine girecek bir Asus Zf 3 var, Android 8 de ve halen her işi görüyor. Yani bence desteğin kesilmesi çok önemli bir durum değil.
tam benim demek isteğimi demişsiniz valla elinize sağlık. şuan yedekde redmi 5 plus ım var ona bile rom portluyorlar :D bizim tek umut revos ekibi yapacak onu beklicez.

Oyla:
Üst Alt