Yardım Mix 2 Stock Rom ve Stock Recovery Sorunu

Bilal93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mİ MİX 2
Konular
3
Kolay gelsin, bundan yaklaşık 2 ay önce falan Lineage 15.1 i cihazıma kurdum. Ancak geçen gün stock roma dönme kararı aldım ve mi.en.download sitesinden Global Miui10 sürümünü indirip kurdum. Şimdi öncelikle birkaç sorunum var. Kurduğum rom cihazı aldığım zamanki çıkan Miui10 romuyla sanki farklı gibi geldi. Ayarlar menüsünde yukarı aşağı kaydırmalar da takılmalar oluyor. Kullanabileceğim başka kararlı 10 romu var mıdır? ikinci olarak da stock recoveryi kurma konusunda internette pek birşey bulamadım. şuan twrp recovery var ve tel brick olur endişesiyle format dahi atamıyorum. Bu konuda ne yapabileceğim hakında yardım edebilecek veya makale, video vs. önerebilecek arkadaşlardan yardım beklemekteyim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Neden direk miflash ile temiz bir fastboot kurulumu yapmıyorsunuz? Fabrikasyon şekilde rom kurulur, recovery stock olarak değişir.

Oyla:

Bilal93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mİ MİX 2
Konular
3
Neden direk miflash ile temiz bir fastboot kurulumu yapmıyorsunuz? Fabrikasyon şekilde rom kurulur, recovery stock olarak değişir.
Hocam öncelikle teşekkur ederim. Ben bu rom islerine en son galaxy s2 zamanlarinda girismistim. Xiaomi biraz karisik geldi. Bu bahsettiginiz miflash yontemini cok gordum de ancak cozumun bu oldugunu bilmiyordum. Meger gozumun onundeymis , tesekkur ederim tekrar en kisa zamanda deneyecegim

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam öncelikle teşekkur ederim. Ben bu rom islerine en son galaxy s2 zamanlarinda girismistim. Xiaomi biraz karisik geldi. Bu bahsettiginiz miflash yontemini cok gordum de ancak cozumun bu oldugunu bilmiyordum. Meger gozumun onundeymis , tesekkur ederim tekrar en kisa zamanda deneyecegim

Rica ederim hocam. Custom romlarla uğraştığınızı söyleyince bu işlemi rahat yapabileceğinizi düşündüm.

Oyla:
Üst Alt