Yardım MiuPro Ödeme sonrası

Mkeytrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tahsin
Cihazım
Mi9
Konular
7
Merhaba arkadaşlar miuPro ödeme yaptım daha sonra Yandex üyeliği oluşturma filan falan bahsedilmişti ben hicbisey yapmadan direk ödeme yaptım ekran görüntüyüde direk yolladım yani üye filan olusturmadim e-posta yazdım kullanıcı adı yazdım şifre yazdım ekran görüntü ekledim o şekilde yolladım acaba doğrumu yaptım mail gelicekmi birileri yardımcı olursa sevinirim sadece üyelik olusturmadim ödeme icin

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
İncelediniz mi :

Mkeytrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tahsin
Cihazım
Mi9
Konular
7
Merhaba arkadaşlar miuPro ödeme yaptım daha sonra Yandex üyeliği oluşturma filan falan bahsedilmişti ben hicbisey yapmadan direk ödeme yaptım ekran görüntüyüde direk yolladım yani üye filan olusturmadim e-posta yazdım kullanıcı adı yazdım şifre yazdım ekran görüntü ekledim o şekilde yolladım acaba doğrumu yaptım mail gelicekmi birileri yardımcı olursa sevinirim sadece üyelik olusturmadim ödeme icin
Hocam miupro forum sitesine üyelik oluşturun diye söylemektedir yani ben hicbisey üye olmadım 22tl ödeme yaptım para önemli değil sorun değil ama forum sitesiye üyelik açayım diyorum hata veriyor yani nerde hata veriyor çözemedim gitti .s

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Mkeytrr,
Miui pro sitesinde üyeliğiniz yoksa para boşa gider. Hemen bir üyelik alın.
Dili ingilizce seçin anlaşılır olacaktır. Üye adınız ile ota tanımlaması yapacaksınız.

Üst Alt