MiuiTR Market Hakkında..

• Konbuyu başlatan Orkun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 1K

Orkun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi5
Meslek
öğrenci
Konular
14
Arkadaşlar endişelerim var market ile ilgili bunları tek tek sıralamak istiyorum.

market devreye girdiğinden beri mi4 haricinde satılan herşey bana göre tırıvırı şeylerdi..
powerbank olsun bileklik olsun bunlar vergisiz olarak aliexpressten üzerine para ödeyerek ems ile birlikte hızlıca getirtilebilen ürünler hepsi..

mi4ü ülkemize getirdikten sonra redmi note3 çıktı getirmediniz geçtiğimiz günlerde redmi3 100 dolar bandında çıktı yine getirmediniz..

kar amacı güttüğünüz belli ancak herkes eşine dostuna 100 dolarlık telefondan almak ister yani siz de bu sayede sürümden kazanabilirsiniz 100 dolardan getireceğiniz telefonu 150 dolardan satsanız kimse size bişey diyemez. Kaldı ki x_seller 180 dolardan satıyor..

benim kuşkum tamamen mi5 üzerine.. Eğer stoklar bitmeden getirme gibi bi ihtimaliniz varsa alacağım ancak ikinci parti mart ortası gibi zamana kalırsa mecburen sizden alma gibi bi durumum olmayacak
arazi derslerim başlayacak ve foto çekmem gerekecek yani bi telefona ihtiyacım olacak kısacası..

redmi 3 ve redmi note3 gibi getirmeme durumunuz var mı ? yani sormak istediğim bu. ya da arka planda çalışmalarınız sürüyodur bu telefonlar gelecektir bizim haberimiz yoktur o yüzden affınıza sığınırak bu konuyu açtım kusura bakmayın.

Herkese iyi akşamlar.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.219
Hocam bizde diğer Xiaomi model telefonları getirmeyi çok istiyoruz. fakat yasal zorunluluklar önümüze engel oluyor.

Xiaomi telefonları çift hat kullanıyor ve tek ımeı üzerinden çalışıyor. Türkiye de bu telefonları getirip satılabilmesi için çift imei olması gerekiyor. Olmayınca olmuyor hocam yoksadediğim gibi getirmeyi bizde çok isteriz.

Bizim Suçumuz yok xiaomiye yüklenin hocam :)

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Buradan alamazsak zaten başka nerden alacağız ki.. Yabancı siteleri araştırıyorum gümrük hep engel oluyor. Burada satışı olmazsa riskli iş yapmadan alınmaz. Nasıl olacak meçhul, hayırlısı..

Üst Alt