Yardım Miuiproya karsılık mi6 ahize yükseltme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Böyle bişe yapmazdım ama forumda karşılıksız yardım cok az..o kadar konu paylastım teşekkür bile yok dosyayı indiren 300 kısı...

Mi6 ıcın miuipro 20.6.18 romunu verene mi6 ahize ses yükseltme dosyasını veririm..
Hoparlor temizlemek filan çözüm değil..konusma yaparken müzik dinlerken bangır bangır olacak üst hoparlör

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
crack yapacağım dediğiniz gönderiyi miuipro rom kısmında paylaşsaydınız daha çok etkileşim alır dosyayı atacak bir kişi çıkardı diye düşünüyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
crack yapacağım dediğiniz gönderiyi miuipro rom kısmında paylaşsaydınız daha çok etkileşim alır dosyayı atacak bir kişi çıkardı diye düşünüyorum

Yaptımda yardımseverelik malesef kalmamıs

Oyla:

abuzer02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abuzer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Böyle bişe yapmazdım ama forumda karşılıksız yardım cok az..o kadar konu paylastım teşekkür bile yok dosyayı indiren 300 kısı...

Mi6 ıcın miuipro 20.6.18 romunu verene mi6 ahize ses yükseltme dosyasını veririm..
Hoparlor temizlemek filan çözüm değil..konusma yaparken müzik dinlerken bangır bangır olacak üst hoparlör

Hocam benim de mi6 miui 11 global kararlıdayım ama hoparlör ve ahize sesi düşük yardımcı olursanız çok sevinirim

Oyla:

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Hocam öyle bir dosya varsa yani ahize ve hoparlör sesini yükselten dosya, paylaşın da faydalanalım. Paylaşım yaparken beklentiye gerek yok diye düşünüyorum. Tabi bir teşekkür veya beğeni butonuna basamayacak kadar da nankör olmamak lazım.

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öyle bir dosya varsa yani ahize ve hoparlör sesini yükselten dosya, paylaşın da faydalanalım. Paylaşım yaparken beklentiye gerek yok diye düşünüyorum. Tabi bir teşekkür veya beğeni butonuna basamayacak kadar da nankör olmamak lazım.
Cok konu açtım 200 300 küsür indirme teşekkür yok..bişe beklemedim sadece Allah razı olsun yeterdi..ama yok karsılıksız vermem dosyayı

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Miuipro 20.6.18 romu olan var mi bakalim. Mi6 kullanicisi iyice azaldi

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Cok konu açtım 200 300 küsür indirme teşekkür yok..bişe beklemedim sadece Allah razı olsun yeterdi..ama yok karsılıksız vermem dosyayı
Hazır işim yokken...

Açtığınız konuları görebiliyoruz biliyorsunuz değil mi?

64 konu açmışsınız. 57 tane konuda forumdan yardım istemişsiniz. 6 tane rom paylaşımı (bir tanesi çöp kutusunda) ve 1 tane de tema paylaşımı yapmışsınız. Rehber sayınız ise sıfır. Yüzdeye baktığımızda konu paylaşımı olarak %89 oranında forumdan faydalanmışsınız. 466 mesajınız ve 57 yardım konunuzda ise size yardımcı olanlara 18 defa teşekkür etmişsiniz. Çok vefasız bu forum ahalisi bence de karşılıksız kesinlikle paylaşmayın clap~~

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Hazır işim yokken...

Açtığınız konuları görebiliyoruz biliyorsunuz değil mi?

64 konu açmışsınız. 57 tane konuda forumdan yardım istemişsiniz. 6 tane rom paylaşımı (bir tanesi çöp kutusunda) ve 1 tane de tema paylaşımı yapmışsınız. Rehber sayınız ise sıfır. Yüzdeye baktığımızda konu paylaşımı olarak %89 oranında forumdan faydalanmışsınız. 466 mesajınız ve 57 yardım konunuzda ise size yardımcı olanlara 18 defa teşekkür etmişsiniz. Çok vefasız bu forum ahalisi bence de karşılıksız kesinlikle paylaşmayın clap~~

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende işim yokken yüzeysel yorumuna cevap vereyim bu linke bak kaç kişi indirmiş
Konusuda bu bunada bak yorumunun anlamsız oldugunu görürsün

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt