Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
kulaklik sesi az olanlar icin volumefix
zil sesini son seviyede kullanmayin hoparloru patlakmis gibi sesi cikiyor

Hocam LG G3'te de Fulmics romda Sound Boost diye bir modla geliyordu Rom. Aktifleştirdiğinizde dediğiniz gibi Hoparlör patlakmış gibi fakat aşırı yüksek çıkıyordu sesi. Acaba bu da aynı şekilde mi? Diğer cihazlarda kullanılabilir mi yoksa Mi5s Plus'a özelmi?

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
Hocam LG G3'te de Fulmics romda Sound Boost diye bir modla geliyordu Rom. Aktifleştirdiğinizde dediğiniz gibi Hoparlör patlakmış gibi fakat aşırı yüksek çıkıyordu sesi. Acaba bu da aynı şekilde mi? Diğer cihazlarda kullanılabilir mi yoksa Mi5s Plus'a özelmi?
hocam bilmiyorum baska cihaz icin gecerli mi ama miuipro sitesinde mi5s plus icin fix yaziyor

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
hocam bilmiyorum baska cihaz icin gecerli mi ama miuipro sitesinde mi5s plus icin fix yaziyor

Peki hocam sağolun o zaman. Fix yazdığına göre, sanırım sesi düzeltmek için; ek olarak ses artışı getirmiyor. Fakat bu zamanda Hoparlör sesini neden bozuyor anlayamadım.

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
Peki hocam sağolun o zaman. Fix yazdığına göre, sanırım sesi düzeltmek için; ek olarak ses artışı getirmiyor. Fakat bu zamanda Hoparlör sesini neden bozuyor anlayamadım.
cok fazla arttirmislar galiba bende ilkten hoparlorum patladi zannettim ama sikayerler fazla olunca ve en yuksekte kullaninca oluyormus yoksa 160 tl verip bosuna yaptircaktim hoparlorunu

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Konu ile alakasız olacak ama yeniyim mazur görün. Xioami telefonlara rom atınca örnek bu pro rom gibi. IMEI siliniyor mu.

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Miui 9 global stabil sürüm ne zaman gelir acaba?

manishguy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi 5s plus
Konular
0
Suat bey Mi5splus miui8 8.5.3.0 global kararlı rom kullanıyorum.Bugün miui9 global kararlı rom yayınladılar.Geçip geçmemekde henüz kararsızım çünkü miui9 gerçekten çok daha fazla sarj yiyor ve ekran süreside enaz 2 saat kısalıyor.Miuipro romlarda ekran süresi pek düşmüyor gördüğüm kadarıyla o yüzden denemek istiyorum ama miui9 global kararlı Miuipro nun türkçe dil desteği olan rom paketi yok herhalde şuan için varsada ben bulamadım varsa link atabilirmisiniz. Yoksada global kararlı Miuipro ne zaman yayınlanır acaba.. Şimdiden teşekkürler
[doublepost=1510589827,1510589466][/doublepost]
Miui 9 global stabil sürüm ne zaman gelir acaba?
Miui9 global kararlı sürüm bugün yayınlandı dostum.Sırayla herkese güncelleyiciden veriyorlar ama ben beklemek istemiyorum diyorsan buyur

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Yoksada global kararlı Miuipro ne zaman yayınlanır acaba

Miuipro global karalı rom yayınlamıyor hocam,Çin kararlı yayınlıyor.Normalde Çin kararlıda Türkçe desteği var ama rom yayınlandığında henüz Türkçe'ye geçmemişlerdi.O yüzden bu sürüm Türkçe değil.Beta sürümünde Türkçe var,istersen onu yükleyebilirsin.

manishguy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi 5s plus
Konular
0
Miuipro global karalı rom yayınlamıyor hocam,Çin kararlı yayınlıyor.Normalde Çin kararlıda Türkçe desteği var ama rom yayınlandığında henüz Türkçe'ye geçmemişlerdi.O yüzden bu sürüm Tüı rkçe değil.Beta sürümünde Türlrkçe var,istersen onu yükleyebilirsin.
Peki hocam yanlış anlamadıysam bundan sonra yayınlanacak Çin kararlı Miuipro sürümünde türkçe dil desteği olacak o zaman değilmi.Birde burdan verdiğiniz linkten indirdiğimiz Miuipro ile Miuipro nun kendi sitesinden indireceğimiz rom tamamen aynımı, örneğin kendi sitesinde şuan en son 7.11.9 görünüyor, bununla burda verdiğiniz linkten indireceğim rom arasında fark varmı.. Teşekkürler

Üst Alt