Soru miuipro.ru 7.0 ROM'unu Deneyen Var mı ?

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
XDA da araştırırken buldum Stock ROM dan çok sıkılıp AOSP 7.0 ROM'ları denedim ancak hiçbiri tatmin etmedi ve Stock ROM'a geri döndüm ve ardından bu ROM ile karşılaştım henüz deneme şansım olmadı belki deneyen olmuştur diye sormak istedim eğer deneyen yoksa ilk fırsatta 2 3 gün deneyip buraya bir inceleme konusu açacağım....

not : denemek isteyenler için

not 2 : ROM MIUI 8 Android 7 sürümüdür Stock ROM üzerine build edilmiş Custom ROM'dur BUG ve ÇALIŞMAYAN aksanlar olabilir

KESİNLİKLE SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Yok hic biri yok maalesef

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

üzdünüz... :(

Kaynak kodu yayinlandi Ama official rok cikmadi daha

bu güzel haber işte Xiaomi geliştiricilere biraz daha olanak tanısa çok daha güzel işler yapacaklar OFFICIAL Resurrection Remix i beklemedeyim geliştirme süreci halen devam ediyor son olarak ROM daki WiFi sorunu çözüldü sanırım...

Oyla:

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
üzdünüz... :(

bu güzel haber işte Xiaomi geliştiricilere biraz daha olanak tanısa çok daha güzel işler yapacaklar OFFICIAL Resurrection Remix i beklemedeyim geliştirme süreci halen devam ediyor son olarak ROM daki WiFi sorunu çözüldü sanırım...

Halihazirda official ressecusion remix kullaniyorum hocam, fena degil simdilik memnunum ama miui arayüzünü de ozlemedim degil :)

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
romu indirip kurdum. şuan için sıkıntı yok gibi.
batarya biraz düzensiz olarak %2 %2 atladı ama bi kalibrasyon sonrsı muhtemelen düzelecektir...

Oyla:

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Halihazirda official ressecusion remix kullaniyorum hocam, fena degil simdilik memnunum ama miui arayüzünü de ozlemedim degil :)

hocam ROM nasıl stabillik olarak ? Bildiğim kadarıyla WiFi fix ayrı bir zip olarak verildi XDA da onu yüklediniz mi yoksa yüklemeden de çalıştı mı ? Bende orta tuş ta lag vardı bastıktan neredeyse 1 saniye sonra işlem yapıyordu sizde de öyle bir sıkıntı var mı ? Son olarak batarya ve ısı durumu nedir hocam son günlerde benim cihazda ciddi ısı artışı var ( tabi yazın gelmesi ve İzmirde olmamız da büyük bir etken... )

romu indirip kurdum. şuan için sıkıntı yok gibi.
batarya biraz düzensiz olarak %2 %2 atladı ama bi kalibrasyon sonrsı muhtemelen düzelecektir...

Hocam nasıl memnun musunuz ? Stock ROM a göre + ve - leri neler ? Android 7 özelliklerinden neler var ( özellikle çoklu pencere ve WhatsApp da bildirimden yanıt vermeyi merak ediyorum... )

Biraz fazla sordum kusuruma bakmayın... :D

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
hocam ROM nasıl stabillik olarak ? Bildiğim kadarıyla WiFi fix ayrı bir zip olarak verildi XDA da onu yüklediniz mi yoksa yüklemeden de çalıştı mı ? Bende orta tuş ta lag vardı bastıktan neredeyse 1 saniye sonra işlem yapıyordu sizde de öyle bir sıkıntı var mı ? Son olarak batarya ve ısı durumu nedir hocam son günlerde benim cihazda ciddi ısı artışı var ( tabi yazın gelmesi ve İzmirde olmamız da büyük bir etken... )

Hocam nasıl memnun musunuz ? Stock ROM a göre + ve - leri neler ? Android 7 özelliklerinden neler var ( özellikle çoklu pencere ve WhatsApp da bildirimden yanıt vermeyi merak ediyorum... )

Biraz fazla sordum kusuruma bakmayın... :D
Hocam ben kendi chazıma kurmadım arızalı bi 5s var benim ona kurdum , açıkçası detaylı kullanmadım ama sistem gayet akıcı , wifi da filan hiç problem çıkmadı . Kendi cihazında kullanablar daha iyi yorum yapacaktır eminim

Oyla:

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Bahsettiğiniz rom resurrection remix romu mudur, ve nereden indiriyor uz. Ayriyeten kamerasi nasil , orjinal roma göre

Mi 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Bahsettiğiniz rom resurrection remix romu mudur, ve nereden indiriyor uz. Ayriyeten kamerasi nasil , orjinal roma göre

Mi 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

değil hocam miuipro.ru sitesinde Stock tabanlı linki ilk mesajda mevcut...

Oyla:

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Hocam ben kendi chazıma kurmadım arızalı bi 5s var benim ona kurdum , açıkçası detaylı kullanmadım ama sistem gayet akıcı , wifi da filan hiç problem çıkmadı . Kendi cihazında kullanablar daha iyi yorum yapacaktır eminim

anladım hocam teşekkürler

Oyla:

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Oyla: