Çözüldü MiuiPRO Rom Nasıl indirilir ?

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Arkadaşlar.Cihazımız için üretilmiş neredeyse tüm Custom Romları denemiş birisi olarak özellşkle MIUI 12 konusunda sınıfta kalmış bir cihaza sahibiz. 20.9.4 EU Betadan daha güncel bir rom da yok miui pro hariç.
MiuiPRO cihazın en son çin sürümü üzerine inşa etmiş romu bir çok versiyonunu da aynı şekilde yaptığını iddia ediyor. Forumumuzda cihazımıza ait sadece 9.4.8 Rom mevcut o da EU 10.3.1 Civarlarına tekabul ediyor. Cidden çok da iyi yapılmış bir Rom.

Sonuç olarak MiuiPRO sitesi Rusça Dili ingilizceye alsak bile çoğu yer yine rusça.Para ödediğimizde istediğimiz versiyonu indirebilecek miyiz ? Yoksa sadece son güncel sürüm mü indirilebiliyor anlayamadım. Varsa bu işi becerebilecek birisi anlatabilir mi ?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazınız için miui pro en son 20.11.19 sürümü paylaşmış yani pek güncel sayılmaz.
Size: 1.95 GB
Android version: 10.0
Date: 24.11.2020 06:00
Aynı güncelliğe sahip OneOs sürümünü deneyebilirsiniz. Ayrıca Miuipro web sayfasında dil seçimi yapabiliyorsunuz.

Oyla:

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Hocam bu ONE OS rom 20.9.4 eu beta tabanlı..

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam bu ONE OS rom 20.9.4 eu beta tabanlı..
20.9.4 çin beta tabanlı hocam, çinden güncelleme gelmediği için güncel base sürüm yok. Miui pro ekstra olarak güvenlik güncellemesi eklemiş olabilir.

Oyla:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44

Oyla:

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Lütfen sadece " ben yaptım nasıl olduğunu biliyorum veya kullandım diyenler cevaplasın." Linklere bakmayı biliyorum verilen linkler çözüm değil ben hatalıysam hadi arkadaşlar bir deneme yapıp bi rom koysun o zaman ortaya..

Oyla:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Lütfen sadece " ben yaptım nasıl olduğunu biliyorum veya kullandım diyenler cevaplasın." Linklere bakmayı biliyorum verilen linkler çözüm değil ben hatalıysam hadi arkadaşlar bir deneme yapıp bi rom koysun o zaman ortaya..
Yazdığından tek kelime bir şey anlamadım.2M görüntülenme 14k cevap almış ana konuya sorununuzu yazsanız daha kolay cevap alacağınızı düşünüyorum.

Oyla:
Üst Alt