Rehber MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Arkkadaşlar miui pro'nun mi 8se desteği devam ediyor mu, bilen var mı

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Hangi kart çalışıyor acaba güncel

aliofcc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
Note 6Pro
Konular
1
merhaba arkadaşlar mıuı pro satın aldım sıkıntısız kurdum ama ban yedim profilde kocaman banned yazıyor neden yedim sıkıntı olurmu yoksa sadece güüncelme mi vermez ?

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
merhaba arkadaşlar akbank hesabında para aktardım ekran görüntüsü gitti gönderdiğime nasıl ekranı görüntüsü alırım bilgisi olan varmı

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
Arkadaşlar imei atılan telefonlara miui pro güncellemesi gelmiyor bu doğru mu?

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
merhaba arkadaşlar akbank hesabında para aktardım ekran görüntüsü gitti gönderdiğime nasıl ekranı görüntüsü alırım bilgisi olan varmı
Kart ile ödeme için yoomoney sitesine yönlendiriyor. Ödeme yapmadan önce bahsettiğim sitede hesap oluşturur ve hesap ile oturum açıkken ödeme yaparsanız mail adresinize ödemeye ait dekont gelir. Dekontu Google forma eklerseniz sorun çıkmaz. Şuan internet Bankacılığından alacağınız dekontu dikkate alacaklarını sanmıyorum.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Bir çok arkadaşımız içerisinde pek çok özelleştirme olan MiuiPro Rom kullanmak istiyor. MiuiPro bağışla dayalı bir ekip olduğu için bazılarımız 1 hafta geriden takip etmek zorunda kalıyor, bazılarımız ise güncel takip etmek istiyor ama ödeme sıkıntısı çekiyor. Bu rehber ödeme sıkıntısı çekenler için hazırlanmıştır. Ödeme aylık 1,5 dolar ve Ruble cinsine çevirip o şekilde ödeme yapmanız gerekli.

İlk olarak
sayfasindan bir üyelik oluşturuyoruz(E-mail inize gelen doğrulama linkine tıklamayı unutmayın). Daha sonra aşağıdaki Bağış linkine tıklayarak ödeme sayfasını açıyoruz

Karşımıza böyle bir sayfa gelecek. Bura da ilk önce açıklama kısmına ne için ödeme yapacağınızı yazıp hemen altına ödeme tutarını yazıyoruz, daha sonra 1 numaralı " yeri seçip ardından ben de neden görünmediğini bilmediğim 2 kutucuğu seciyoruz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Karşınıza çıkan bu sayfa da ise banka kartı bilgilerinizi yazacaksınız. 3. Numaralı kısma tıkladıktan sonra güvenli ödeme sayfası açılacak ve cep telefonunuza gelen onay kodunu girip ödemeyi tamamlayacaksınız.

Çok büyük ihtimalle ilk ödeme denemeniz başarılı olmayacaktır. Yani böyle bir ekranla karşılaşabilirsiniz

Burada yapabileceğiniz tek şey banka müşteri hizmetlerini aramak. Arayıp durumu anlatacaksınız. Zaten onlar ödemenin yapılamadığını görecekler ve sizin güvenliğiniz için gerekli olan bir uygulama olduğunu söyleyecekler. Daha sonra bu konuyla ilgili bir dilekçe yazıp ilgili makama gönderdiklerini kısa süre içerisinde SMS veya e-mail ile bilgilendirileceğinizi söyleyecekler ama o SMS veya E-mail büyük ihtimalle gelmeyecek:)

Siz 1-2 saat kadar bekledikten sonra tekrar ödeme yapmayı deneyip yine olmazsa tekrar müşteri hizmetlerini arayın. Haftasonu ise mesai saatini bekleyin. Enpara 1 günde sorunu çözerken, Cepteteb bir kaç saat içerisinde sorunu çözebiliyor. Yapı Kredi ise ilk denemede başarılı olabiliyor. Yani kısaca bankaya göre bekleme süreleri değişebilir

Eger ödeme başarılı olursa "Ekran görüntüsü"nü
ekleyerek MiuiPro ekibine mail ile bildirmeniz gerekli. (Forumu site üyelik bilgilerinizle doldurunuz ve ödeme yöntemi olarak Yandex money seçiniz)
Onaylandıktan sonra Rom indirme linki sizinle paylaşılacaktır.
Onay süreci 72 saate kadar uzayabilir.
Ödeme komisyon tutarı bankalara göre değişiklik gösterebilir.

Ödeme de sürekli hata alanlar internet Explorer ile denesinler. Çoğu kullanıcı başarılı oldu
Ziraat ile deniyorum olmuyor

Üst Alt