Rehber MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
SS almayı unuttup sayfayı kapattım şimdi nasıl olucak bilgisi olan var mı ?

Son düzenleme:

akalem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SEO uzmanı
Konular
17
Hala onaylamadılar diğer sefer aldığımda 2 saatte onaylandı şimdi 36 sanatı geçti

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bir çok arkadaşımız içerisinde pek çok özelleştirme olan MiuiPro Rom kullanmak istiyor. MiuiPro bağışla dayalı bir ekip olduğu için bazılarımız 1 hafta geriden takip etmek zorunda kalıyor, bazılarımız ise güncel takip etmek istiyor ama ödeme sıkıntısı çekiyor. Bu rehber ödeme sıkıntısı çekenler için hazırlanmıştır. Ödeme aylık 1,5 dolar ve Ruble cinsine çevirip o şekilde ödeme yapmanız gerekli.

İlk olarak
sayfasindan bir üyelik oluşturuyoruz(E-mail inize gelen doğrulama linkine tıklamayı unutmayın). Daha sonra aşağıdaki Bağış linkine tıklayarak ödeme sayfasını açıyoruz

Karşımıza böyle bir sayfa gelecek. Bura da ilk önce açıklama kısmına ne için ödeme yapacağınızı yazıp hemen altına ödeme tutarını yazıyoruz, daha sonra 1 numaralı " yeri seçip ardından ben de neden görünmediğini bilmediğim 2 kutucuğu seciyoruz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Karşınıza çıkan bu sayfa da ise banka kartı bilgilerinizi yazacaksınız. 3. Numaralı kısma tıkladıktan sonra güvenli ödeme sayfası açılacak ve cep telefonunuza gelen onay kodunu girip ödemeyi tamamlayacaksınız.

Çok büyük ihtimalle ilk ödeme denemeniz başarılı olmayacaktır. Yani böyle bir ekranla karşılaşabilirsiniz

Burada yapabileceğiniz tek şey banka müşteri hizmetlerini aramak. Arayıp durumu anlatacaksınız. Zaten onlar ödemenin yapılamadığını görecekler ve sizin güvenliğiniz için gerekli olan bir uygulama olduğunu söyleyecekler. Daha sonra bu konuyla ilgili bir dilekçe yazıp ilgili makama gönderdiklerini kısa süre içerisinde SMS veya e-mail ile bilgilendirileceğinizi söyleyecekler ama o SMS veya E-mail büyük ihtimalle gelmeyecek:)

Siz 1-2 saat kadar bekledikten sonra tekrar ödeme yapmayı deneyip yine olmazsa tekrar müşteri hizmetlerini arayın. Haftasonu ise mesai saatini bekleyin. Enpara 1 günde sorunu çözerken, Cepteteb bir kaç saat içerisinde sorunu çözebiliyor. Yapı Kredi ise ilk denemede başarılı olabiliyor. Yani kısaca bankaya göre bekleme süreleri değişebilir

Eger ödeme başarılı olursa "Ekran görüntüsü"nü
ekleyerek MiuiPro ekibine mail ile bildirmeniz gerekli. (Forumu site üyelik bilgilerinizle doldurunuz ve ödeme yöntemi olarak Yandex money seçiniz)
Onaylandıktan sonra Rom indirme linki sizinle paylaşılacaktır.
Onay süreci 72 saate kadar uzayabilir.
Ödeme komisyon tutarı bankalara göre değişiklik gösterebilir.

Ödeme de sürekli hata alanlar internet Explorer ile denesinler. Çoğu kullanıcı başarılı oldu
Elinize emeğinize sağlık hocam

dokucan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 8 Pro 8/128
Konular
1
Geçen ay ödeme yaptıktan 1 gün sonra hemen üyeliği aktif etmişlerdi. 11.11.2019'da üyeliğim sona erdi. Sona erince direk yine 100 RUB ödedim. Aradan 72 saat geçmesine rağmen hala tık yok. Formu eksiksiz bir şekilde doldurdum. Ödeme ss'ini de sorunsuz şekilde verdim. "wimpes" adlı kişiye mesaj yazmama rağmen görüldü atıyor ikide bir. Kimden yardım alacağım o bile meçhul. buraya yazdım bakalım ne cevap verecekler. Ödeme ve form doldurmada sıkıntı yoktu yani 72 saat geçmiş. 3 günü aşkın sürede 100 RUB (1,56 Dolar) yatmıştır herhalde. Hala neyi çözemiyorlar anlamış değilim !

Edit : 14.11.2019 18.16 da yenilediler.

Son düzenleme:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Ödeme yapan bir miui sever istediği romu indiremiyor mu? Gelen onay ekranında rom sayfasında 9.8.29 son olarak gözüküyor :) flaşlayıp uptaderden kontrol edince son sürüm çıkıyor malum hatalı. Bunun bi önceki sürümünü alamıyoz mu :)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Ödeme yapan bir miui sever istediği romu indiremiyor mu? Gelen onay ekranında rom sayfasında 9.8.29 son olarak gözüküyor :) flaşlayıp uptaderden kontrol edince son sürüm çıkıyor malum hatalı. Bunun bi önceki sürümünü alamıyoz mu :)
Miuipro ekibine yazarsaniz link atabilirler

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Sizde Mi8 mı var Mi8SE mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bağış yapan birisi romu illaki cihazı üzerinden mi alıyor ?
ETA yani komple romu zip halinde siteden veya başka bir yerden indiremiyor mu?

Son düzenleme:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Sizde Mi8 mı var Mi8SE mı?

Bağış yapan birisi romu illaki cihazı üzerinden mi alıyor ?
ETA yani komple romu zip halinde siteden veya başka bir yerden indiremiyor mu?
Ödeme onaylandıktan sonra romun zipini link olarak atıyorlar. Ama bi kaç sürüm geriden veriyorlar

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Ödeme onaylandıktan sonra romun zipini link olarak atıyorlar. Ama bi kaç sürüm geriden veriyorlar
Sitede görülüyor peki sormak istediğim şu aslında ben poco sahibiyim mi8 romunu alıp pocoya portlamak istiyorum otadan alma gibi bir şansım yok sitedeki bir kaç hafta önceden gelen romu indrmekten başka sansım var mı?yöneticilerle konuşsam bana göndereemzler mi yeni romu ve poco sahibi olup miuipro mi8 için alsam siteden indirebilir miyim?
Alacaktım olur olmaz rom indiriemem boşuna param gitmesin diye sorup soruşturuyorum

Sitede görülüyor peki sormak istediğim şu aslında ben poco sahibiyim mi8 romunu alıp pocoya portlamak istiyorum otadan alma gibi bir şansım yok sitedeki bir kaç hafta önceden gelen romu indrmekten başka sansım var mı?yöneticilerle konuşsam bana göndereemzler mi yeni romu ve poco sahibi olup miuipro mi8 için alsam siteden indirebilir miyim?
Alacaktım olur olmaz rom indiriemem boşuna param gitmesin diye sorup soruşturuyorum
Yani bir tek ben değil başka cihazlar için de olur note 5 romunu alıp note 6 ya portlarız ama note 5 imiz yoktur

Bir de bende enpara var eskiden global beta bitmeden alayım dedim alamadım enpara ile paycell ile oluyor denmiş enpara sıkıntııs ddevam ediyor mu?ediyorsa paycell çıkaracağım

Furkanbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
4
Hocam bu id girdim siteden indirdim ama eski sürüm şu anda 20.1.2 mi ne yayınlandı nasıl güncelleyebirim

Üst Alt