Rehber MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Evet hocam o yüzden yazdım zaten :)

hatta biraz daha ayrıntıya ineyim. İşlem sonrasında spam klasörüne şifre ayarlamam için bir link geldi. Şifreyi değiştirdim profile yönlendirdi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ClassiCTR
Etkinleştirme maili geldi. Sürücüler kısmında indirme aktif oldu. Ota üzerinden kullanıcı adını girdim sorun yok gibi görünüyor. Daha önce 8.12.27 sızıntı olarak yüklemiştim. Sitedeki rom 8.12.29 olarak görünüyor fakat ota'da güncelleme yok farklı bir şey yapmak gerekiyor mu?

Ayrıca arkadaşların karşılaşa bileceği bir sorunda ödemeyi yaparken kullandıkları tarayıcı. Chrome ile işlem yaparken enkart ile fazla başarısız deneme yaptım. Sonra yapı kredi kartımla denedim hata almaya devam ettim. Bankayı aradığımda herhangi bir işlem yapılmamış hata sistemlerine düşmemiş bile. Bu gün ödemeyi internet explorer ve yapıkredi ile yapmayı denedim ve ilk seferde başarılı oldu. Yüksek ihtimalle başta bir kaç kez hata aldıysanız sonraki denemeler için tarayıcı verilerini temizleyin yada farklı bir tarayıcı ile ödemeyi deneyin.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Biraz daha bekleyin derim. 8.12.27 ile 29 birbirine çok yakın. Haftalık olarak guncelleniyor. Bu hafta yayınlanacak sürümü bekleyin derim

Etkinleştirme mailim geldi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tebrikler hocam

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Bir çok arkadaşımız içerisinde pek çok özelleştirme olan MiuiPro Rom kullanmak istiyor. MiuiPro bağışla dayalı bir ekip olduğu için bazılarımız 1 hafta geriden takip etmek zorunda kalıyor, bazılarımız ise güncel takip etmek istiyor ama ödeme sıkıntısı çekiyor. Bu rehber ödeme sıkıntısı çekenler için hazırlanmıştır. Ödeme aylık 1,5 dolar ve Ruble cinsine çevirip o şekilde ödeme yapmanız gerekli.

İlk olarak sayfasindan bir üyelik oluşturuyoruz(E-mail inize gelen doğrulama linkine tıklamayı unutmayın). Daha sonra aşağıdaki Bağış linkine tıklayarak ödeme sayfasını açıyoruz

Karşımıza böyle bir sayfa gelecek. Bura da ilk önce açıklama kısmına ne için ödeme yapacağınızı yazıp hemen altına ödeme tutarını yazıyoruz, daha sonra 1 numaralı " yeri seçip ardından ben de neden görünmediğini bilmediğim 2 kutucuğu seciyoruz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Karşınıza çıkan bu sayfa da ise banka kartı bilgilerinizi yazacaksınız. 3. Numaralı kısma tıkladıktan sonra güvenli ödeme sayfası açılacak ve cep telefonunuza gelen onay kodunu girip ödemeyi tamamlayacaksınız.

Çok büyük ihtimalle ilk ödeme denemeniz başarılı olmayacaktır. Yani böyle bir ekranla karşılaşabilirsiniz

Burada yapabileceğiniz tek şey banka müşteri hizmetlerini aramak. Arayıp durumu anlatacaksınız. Zaten onlar ödemenin yapılamadığını görecekler ve sizin güvenliğiniz için gerekli olan bir uygulama olduğunu söyleyecekler. Daha sonra bu konuyla ilgili bir dilekçe yazıp ilgili makama gönderdiklerini kısa süre içerisinde SMS veya e-mail ile bilgilendirileceğinizi söyleyecekler ama o SMS veya E-mail büyük ihtimalle gelmeyecek:)

Siz 1-2 saat kadar bekledikten sonra tekrar ödeme yapmayı deneyip yine olmazsa tekrar müşteri hizmetlerini arayın. Haftasonu ise mesai saatini bekleyin. Enpara 1 günde sorunu çözerken, Cepteteb bir kaç saat içerisinde sorunu çözebiliyor. Yapı Kredi ise ilk denemede başarılı olabiliyor. Yani kısaca bankaya göre bekleme süreleri değişebilir

Eger ödeme başarılı olursa "Ekran görüntüsü"nü ekleyerek MiuiPro ekibine mail ile bildirmeniz gerekli. (Forumu site üyelik bilgilerinizle doldurunuz ve ödeme yöntemi olarak Yandex money seçiniz)
Onaylandıktan sonra Rom indirme linki sizinle paylaşılacaktır.
Onay süreci 72 saate kadar uzayabilir.
Ödeme komisyon tutarı bankalara göre değişiklik gösterebilir.

bu bagıstan sonra tek seferlık mı lınk verıyorlar yoksa sureklı ındırme yapa bılıyor muyuz .

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
bu bagıstan sonra tek seferlık mı lınk verıyorlar yoksa sureklı ındırme yapa bılıyor muyuz .
Link demesek aslında daha iyi olur sanırım. Üye olunduktan sonra miui pro sayfasında cihazınızın rom u mevcut ise indire biliyorsunuz. En güncel romlar oto dan da verilip sonradan siteye eklenebiliyor. Yada cihazın güncelleme kısmından miui pro kimliğinizi girmeniz gerekmektedir . ardından cihazınızda MIUI hesabı açık olması gerek ve MIUI kimlik numaranızı miuipro sitesinde kullanıcı ayarları kısmında ki yere kayıt yaparak oto dan da indirebilirsiniz.

Bu arada min. Üyelik 1 ay. 1 ay süresince paylaşımı yapılan sürümleri indirebilirsiniz.

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Bir çok arkadaşımız içerisinde pek çok özelleştirme olan MiuiPro Rom kullanmak istiyor. MiuiPro bağışla dayalı bir ekip olduğu için bazılarımız 1 hafta geriden takip etmek zorunda kalıyor, bazılarımız ise güncel takip etmek istiyor ama ödeme sıkıntısı çekiyor. Bu rehber ödeme sıkıntısı çekenler için hazırlanmıştır. Ödeme aylık 1,5 dolar ve Ruble cinsine çevirip o şekilde ödeme yapmanız gerekli.

İlk olarak sayfasindan bir üyelik oluşturuyoruz(E-mail inize gelen doğrulama linkine tıklamayı unutmayın). Daha sonra aşağıdaki Bağış linkine tıklayarak ödeme sayfasını açıyoruz

Karşımıza böyle bir sayfa gelecek. Bura da ilk önce açıklama kısmına ne için ödeme yapacağınızı yazıp hemen altına ödeme tutarını yazıyoruz, daha sonra 1 numaralı " yeri seçip ardından ben de neden görünmediğini bilmediğim 2 kutucuğu seciyoruz

Karşınıza çıkan bu sayfa da ise banka kartı bilgilerinizi yazacaksınız. 3. Numaralı kısma tıkladıktan sonra güvenli ödeme sayfası açılacak ve cep telefonunuza gelen onay kodunu girip ödemeyi tamamlayacaksınız.

Çok büyük ihtimalle ilk ödeme denemeniz başarılı olmayacaktır. Yani böyle bir ekranla karşılaşabilirsiniz

Burada yapabileceğiniz tek şey banka müşteri hizmetlerini aramak. Arayıp durumu anlatacaksınız. Zaten onlar ödemenin yapılamadığını görecekler ve sizin güvenliğiniz için gerekli olan bir uygulama olduğunu söyleyecekler. Daha sonra bu konuyla ilgili bir dilekçe yazıp ilgili makama gönderdiklerini kısa süre içerisinde SMS veya e-mail ile bilgilendirileceğinizi söyleyecekler ama o SMS veya E-mail büyük ihtimalle gelmeyecek:)

Siz 1-2 saat kadar bekledikten sonra tekrar ödeme yapmayı deneyip yine olmazsa tekrar müşteri hizmetlerini arayın. Haftasonu ise mesai saatini bekleyin. Enpara 1 günde sorunu çözerken, Cepteteb bir kaç saat içerisinde sorunu çözebiliyor. Yapı Kredi ise ilk denemede başarılı olabiliyor. Yani kısaca bankaya göre bekleme süreleri değişebilir

Eger ödeme başarılı olursa "Ekran görüntüsü"nü ekleyerek MiuiPro ekibine mail ile bildirmeniz gerekli. (Forumu site üyelik bilgilerinizle doldurunuz ve ödeme yöntemi olarak Yandex money seçiniz)
Onaylandıktan sonra Rom indirme linki sizinle paylaşılacaktır.
Onay süreci 72 saate kadar uzayabilir.
Ödeme komisyon tutarı bankalara göre değişiklik gösterebilir.

odmee yaparken o ekran hatasını aldım bankamı aradım bızle ılgı bır durum yok dedı fırma ıle ılgılı bır sorun yasıyorsunuz kartınız acık odemeye dedı ne yapmam lazım garantı kullanıyorum .

Link demesek aslında daha iyi olur sanırım. Üye olunduktan sonra miui pro sayfasında cihazınızın rom u mevcut ise indire biliyorsunuz. En güncel romlar oto dan da verilip sonradan siteye eklenebiliyor. Yada cihazın güncelleme kısmından miui pro kimliğinizi girmeniz gerekmektedir . ardından cihazınızda MIUI hesabı açık olması gerek ve MIUI kimlik numaranızı miuipro sitesinde kullanıcı ayarları kısmında ki yere kayıt yaparak oto dan da indirebilirsiniz.

Bu arada min. Üyelik 1 ay. 1 ay süresince paylaşımı yapılan sürümleri indirebilirsiniz.

odmee yaparken o ekran hatasını aldım bankamı aradım bızle ılgı bır durum yok dedı fırma ıle ılgılı bır sorun yasıyorsunuz kartınız acık odemeye dedı ne yapmam lazım garantı kullanıyorum .

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34

Hocam size önerim başkasından vakıf world kredi kartı veya yapı kredi bankası hesap kartı bularak denemeniz.

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Kaç gündür enpara ile ödeme yapamıyorum diye müşteri hizmetleri sorunu halletmek için kayıt oluşturdu ve 3 defa dönüş sağlandı. Yine de ödeme yapamadım. Farklı tarayıcılarla da ödeyemedim. Bugün chrome ile cepte tebde denedim sorun verdi, firefox ile denedim ödeme yaptı :) Nasıl oldu bende anlamadım açıkçası

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Kaç gündür enpara ile ödeme yapamıyorum diye müşteri hizmetleri sorunu halletmek için kayıt oluşturdu ve 3 defa dönüş sağlandı. Yine de ödeme yapamadım. Farklı tarayıcılarla da ödeyemedim. Bugün chrome ile cepte tebde denedim sorun verdi, firefox ile denedim ödeme yaptı :) Nasıl oldu bende anlamadım açıkçası
Teb ile beraber bildiğimiz 3 banka oldu o zaman

Vakıf world
Yapı Kredi
Teb

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Cepteteb ile hata aldım. Bankayı aradım müşteri temsilcisi bir şeyler yaptı olmadı. Tekrar aradım başka birisi çıktı, bu işlemi yapamazsınız diyor.
Enpara ile denedim hata aldım. Müşteri temsilcisi ile görüştüm ve sorun için kayıt oluşturmuştu, mail geldi sorunu çözdük diye. Denedim yine hata alıyorum.
Kuveytturk ile Yapıkredi de denedim ama nafile. Çıldırmamak elde değil.

Benim adıma ödeme yapabilecek olan var mı? Ben parayı enpara ile göndereyim size.

Üst Alt