Soru MIUIPro nedir? Ekstra ne katıyor? Yüklenmeli mi?

kemal895

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
8
Arkadaşlar çoğu yerde aradım bu soruların cevaplarını. Hiçbir yerde liste şeklinde ne özelliği var ne özelliği yok göremedim. Rom olduğunu biliyorum fakat benim Note 8 Pro cihazıma ne katabilir? Ayrıca yüklenmeli midir?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Olsun hocam, herhangi bir oyunda ısınma kasma yapmadı şuana kadar güç tüketimi de verimli bana göre :) Teknoloji şans işi tabi bazılarında telefonun aşırı ısınması (şarzda veya oyunda) olabiliyor fakat bu içindeki su soğutma borusunun düzgün entegre edilmemesinden de kaynaklı olabilir sanırım bana düzgün modeli denk geldi henüz bir sıkıntıya rastlamadım. Şuan tek derdim yukarıdan bir bildirim gelince aşağı doğru çekip uzatamıyorum önce yukarı kaydırıp daha sonra yukarıdan genişletmem gerekiyor oda xiaomi'nin problemi
Hocam custom rom adında yazmıştım . Genel olarak bence çok güzel cihaz note 8 pro . Evet işlemcisi snapdragon olsa farklı bir hikaye yazılabilirdi ama mediatek o eski kimliğini söndürme yolunda iyi yollar alıyor doğrusu . Custom rom bazında bir hayal kırıklığı ama F/P yönünden çok güzel , piyasada alınabilir 2 cihazdan biri fiyatına göre . Pil değerleri olsun , kamera performansı olsun gayet iyi iş çıkarılmış. Haklısınız teknoloji işi şans işi , kimine kötü panel gelir kimine iyi panel gelir ... MIUI Endonezya ROMu kurulunca gayet güzel cihaz doğrusu . Hayırlı sabahlar ve cumalar dilerim . Esen kalın handshake~~

Oyla:
Üst Alt